Ładowanie...

Aż chciało się pracować! (galeria zdjęć)

Aż chciało się pracować! (galeria zdjęć)
Rano lekki mrozik, potem już temperatura dodatnia, za to cały dzień w pięknym słońcu. Aż chciało się dzisiaj pracować na naszym targu „pod chmurką”.

Choć gości w pierwszy grudniowy czwartek mniej na jarmarku niż ostatnio, to jednak nasi kupcy humoru nie tracili. W końcu przy takiej aurze trudno się nie uśmiechać. A więcej klientów - jak zawsze - spodziewamy się w sobotę. Co prawda może pokropić, ale synoptycy dodają, że tylko przelotnie. Termometry pokażą 3 kreski powyżej zera.

Przypominamy, że dziś "Tygodnik Podhalański", a w nim kolejny, 59. już numer naszej "Gazety Targowej". Na placu rozszedł się do ostatniego egzemplarza, kto nie kupił - może to zrobić do środy w sklepach i kioskach na całym Podhalu.


Co u nas nowego
Pierwszy majowy czwartek (galeria zdjęć)
Tradycyjnie w czwartek zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z dzisiejszego jarmarku.
Pożegnanie kwietnia (galeria zdjęć)
Znów odwiedziło nas dzisiaj całkiem sporo - oczywiście, jak na czas pandemii - gości. Kolejny jarmark już w maju, nasi kupcy mają nadzieję, że będzie już tylko lepiej.
Ostatnia kwietniowa sobota (galeria zdjęć)
Gości na naszym jarmarku wreszcie trochę więcej, a wśród nich kilkoro sąsiadów zza naszej południowej granicy. Wraz z wiosną nieśmiało zaczyna się budzić nadzieja.
^