Ładowanie...

Bez deszczu i z żołnierzami (galeria zdjęć)

Bez deszczu i z żołnierzami (galeria zdjęć)
Jutro - według kalendarza - pierwszy dzień jesieni, my natomiast z utęsknieniem wyczekujemy jesiennego sezonu handlowego.

Dziś jarmark słabszy pod względem gości niż w ubiegłym tygodniu, pocieszał za to fakt, że nie lało nam już - jak w ostatnich dniach - na głowy.

Na sezon handlowy jeszcze trochę poczekamy, niemniej - co widać po asortymencie - w pełni jesteśmy do niego, jak zawsze zresztą, przygotowani i kiedy ruszy - nasi goście na pewno nie będą rozczarowani.

Gościliśmy dziś na naszym jarmarku żołnierzy z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nowym Targu. Prawdopodobnie to nie jednodniowa akcja zachęcania do wstąpienia w szeregi armii. Jaki przyniesie efekt? - zobaczymy, miejsce na promocję na pewno świetne.

Serdecznie zapraszamy na jarmark sobotni i na niedzielną giełdę samochodową, przypominamy też o niedzielnych, czwartych urodzinach sklepu Stylowe Fashion w „Kupieckim Dworze”. Początek - o godzinie 15.


Co u nas nowego
Ostatni wrześniowy czwartek w słońcu (galeria zdjęć)
Słoneczna aura i znów sporo gości - tak wyglądał ostatni czwartek września na najpiękniejszym w Polsce targowisku.
Sobota z gośćmi i deszczem (galeria zdjęć)
Choć pogoda deszczowa, gości na naszym jarmarku w przedostatnią wrześniową sobotę całkiem sporo.
Jesienny sezon nadchodzi wielkimi krokami (galeria zdjęć)
Połowa września, więc nasi kupcy powoli zaczynają wyglądać już jesiennego sezonu handlowego. Dziś mieli jego przedsmak - przy pięknej, słonecznej pogodzie alejki naszego jarmarku były pełne gości, wśród których coraz więcej naszych stałych klientów zza południowej granicy.
^