Ładowanie...

Bez deszczu i z żołnierzami (galeria zdjęć)

Bez deszczu i z żołnierzami (galeria zdjęć)
Jutro - według kalendarza - pierwszy dzień jesieni, my natomiast z utęsknieniem wyczekujemy jesiennego sezonu handlowego.

Dziś jarmark słabszy pod względem gości niż w ubiegłym tygodniu, pocieszał za to fakt, że nie lało nam już - jak w ostatnich dniach - na głowy.

Na sezon handlowy jeszcze trochę poczekamy, niemniej - co widać po asortymencie - w pełni jesteśmy do niego, jak zawsze zresztą, przygotowani i kiedy ruszy - nasi goście na pewno nie będą rozczarowani.

Gościliśmy dziś na naszym jarmarku żołnierzy z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nowym Targu. Prawdopodobnie to nie jednodniowa akcja zachęcania do wstąpienia w szeregi armii. Jaki przyniesie efekt? - zobaczymy, miejsce na promocję na pewno świetne.

Serdecznie zapraszamy na jarmark sobotni i na niedzielną giełdę samochodową, przypominamy też o niedzielnych, czwartych urodzinach sklepu Stylowe Fashion w „Kupieckim Dworze”. Początek - o godzinie 15.


Co u nas nowego
Już tylko miesiąc do świąt (galeria zdjęć)
Powoli czas żegnać jesienny sezon handlowy i szykować się do zimy.
Jaki czwartek, taka sobota (galeria zdjęć)
Świetny miniony czwartek, równie dobra dzisiejsza sobota. Choć aura już zimowa, jesienny sezon handlowy trwa w najlepsze.
Powrót do jesiennej normy (galeria zdjęć)
Alejki znów pełne gości, na ulicy Targowej sznur samochodów, przy stoiskach klienci.
^