Ładowanie...

Coraz więcej oznak wiosny (galeria zdjęć)

Coraz więcej oznak wiosny (galeria zdjęć)
Choć pogoda z prawdziwą wiosną dziś wiele wspólnego nie miała, to jednak gości na naszym jarmarku sporo, a to znak, że do wiosennego handlowego sezonu coraz bliżej. Coraz więcej też na naszym targu sadzonek i kwiatów, czyli kolejna wiosenna oznaka.

Mimo pogody „pod psem”, chłodu i wiatru, słowaccy goście dopisali. Przed godziną 10 parking przy ul. Targowej był już pełny, samochodów po stronie północnej też z minuty na minutę przybywało.

Co prawda znowu wśród naszych kupców było sporo narzekania, iż to bardziej targowi turyści, niż klienci, mamy jednak nadzieję, że po zakończeniu dzisiejszego handlowania okaże się, że aż tak źle nie było. My - jak zwykle - życzymy wszystkim dużych utargów.

W najbliższy czwartek i sobotę - jeśli wierzyć meteorologom - aura już przyjemniejsza. Ma być dużo cieplej i słonecznie.


Co u nas nowego
Jarmark bez inkasentów (galeria zdjęć)
Po raz pierwszy od z górą roku, na naszym jarmarku nie było dziś miejskich inkasentów.
Jarmark pełen gości (galeria zdjęć)
Choć pogoda pod psem, na naszym jarmarku tłumnie.
Wielkanoc za pasem (galeria zdjęć)
Oczywiście czwartków z sobotami porównywać nie można, więc gości dziś znacznie mniej, niż w pierwszą kwietniową sobotę, niemniej ruch na naszym jarmarku i tak całkiem spory. I nie dziwota, Wielkanoc tuż, tuż.
DOJAZD DO TARGOWICY
^