Ładowanie...

Czas ubierać choinkę (galeria zdjęć)

Czas ubierać choinkę (galeria zdjęć)
Skromniejszy pod względem gości poranek niż w ostatnią sobotę, znacznie lepszy jednak, niż przedwczoraj. Mamy nadzieję, że na ostatni przed Bożym Narodzeniem jarmark nasi kupcy nie będą narzekać.

Co prawda na parkingu po stronie północnej naszego placu wolnych miejsc przed południem było jeszcze sporo, jednak ten od strony południowej zapełnił się już przed godziną 10. Wśród klientów - zwłaszcza tych zza naszej południowej granicy - największym powodzeniem cieszyły się wciąż ozdoby świąteczne, niektórzy na ostatnią chwilę kupowali również choinki. I nie dziwota, lepszego wyboru przed Bożym Narodzeniem nie ma nigdzie.

O ubieraniu choinki sami też zresztą już myślimy, po zakończeniu naszej dzisiejszej pracy „pod chmurką” czekają nas w domach świąteczne przygotowania.

Boże Narodzenie niestety nie będzie białe, lekkich opadów śniegu spodziewać się natomiast możemy - jeśli wierzyć synoptykom - w przyszłą sobotę.


Co u nas nowego
Niepokój o słowackiego klienta (galeria zdjęć)
Turystów z całej Polski i słowackich gości - a więc naszych głównych klientów - trochę na nasz jarmark w drugą lipcową sobotę przyjechało, niemniej o takiej ich liczbie, jak przed pandemią koronawirusa trudno marzyć. Wśród naszych kupców pojawiły się też pogłoski o możliwości ponownego zamknięcia granicy przez naszych południowych sąsiadów. Na razie na szczęście to tylko pogłoski.
Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
^