Ładowanie...

Czas ubierać choinkę (galeria zdjęć)

Czas ubierać choinkę (galeria zdjęć)
Skromniejszy pod względem gości poranek niż w ostatnią sobotę, znacznie lepszy jednak, niż przedwczoraj. Mamy nadzieję, że na ostatni przed Bożym Narodzeniem jarmark nasi kupcy nie będą narzekać.

Co prawda na parkingu po stronie północnej naszego placu wolnych miejsc przed południem było jeszcze sporo, jednak ten od strony południowej zapełnił się już przed godziną 10. Wśród klientów - zwłaszcza tych zza naszej południowej granicy - największym powodzeniem cieszyły się wciąż ozdoby świąteczne, niektórzy na ostatnią chwilę kupowali również choinki. I nie dziwota, lepszego wyboru przed Bożym Narodzeniem nie ma nigdzie.

O ubieraniu choinki sami też zresztą już myślimy, po zakończeniu naszej dzisiejszej pracy „pod chmurką” czekają nas w domach świąteczne przygotowania.

Boże Narodzenie niestety nie będzie białe, lekkich opadów śniegu spodziewać się natomiast możemy - jeśli wierzyć synoptykom - w przyszłą sobotę.


Co u nas nowego
Jarmark ze słońcem i „Gazetą Targową” (galeria zdjęć)
Skromnie pod względem gości, ale za to przy pięknej pogodzie - tak wyglądał na naszym jarmarku czwarty styczniowy czwartek.
Styczniowa sobota wreszcie z gośćmi (galeria zdjęć)
Wreszcie poprawa pogody, a więc i więcej gości. Powodów do narzekania na dzisiejsze handlowanie nasi kupcy mieć nie powinni.
Połowa stycznia za nami (galeria zdjęć)
Choć jarmark nadal skromny, to jednak gości już więcej niż na początku stycznia. I wreszcie nie lało nam na głowy.
DOJAZD DO TARGOWICY
^