Ładowanie...

Czerwcowe prognozy (galeria zdjęć)

Czerwcowe prognozy (galeria zdjęć)
Pogoda idealna, gości na najpiękniejszym w Polsce jarmarku niestety mniej - to prognozy na czerwiec.

Właściwie mało kto z naszych kupców potrafi powiedzieć dlaczego, jednak - jak twierdzą, powołując się na doświadczenie - czerwiec na targu jest zawsze miesiącem słabszym. Faktycznie, dzisiejszego dnia do sobót majowych porównywać nie sposób. Choć „na oko” gości całkiem sporo, a południowy parking pełny, to jednak na tym od strony północnej miejsc wolnych dużo, w alejkach też nie trzeba było się specjalnie przeciskać. No cóż, trzeba ten czerwiec - zanim na Podhale zjadą wakacyjni goście - jakoś przeczekać, choć i tak liczymy, że dramatu nie będzie, a utargi też nie okażą się najgorsze. Zwłaszcza, że pogoda na spacery po naszym targu w tym miesiącu idealna. W najbliższy czwartek i sobotę ciepło i słonecznie, temperatura odpowiednio - 27 i 25 stopni. I taka aura - jak przewidują synoptycy - utrzyma się prawie do końca miesiąca.

Piękna, słoneczna pogoda - jak mówią prognozy - towarzyszyć ma też jutro 3. urodzinom naszego jarmarku. Przypomnijmy, huczna impreza z masą atrakcji i muzyką zespołu „Max” z Bukowiny startuje o godzinie 9. Zapraszamy!


Co u nas nowego
Udana, słoneczna sobota (galeria zdjęć)
Powodów do narzekania dziś mieć nie powinniśmy - alejki pełne gości.
Sobota znów przegrała z czwartkiem (galeria zdjęć)
Gości na naszym jarmarku dziś sporo, choć dwa dni temu było ich więcej. Mijający tydzień zdaje się znowu potwierdzać tezę o wakacyjnej przewadze czwartków nad sobotami.
Alejki wreszcie pełne (galeria zdjęć)
Na drugi sierpniowy czwartek narzekać nie wypada. Alejki pełne gości, szczerze życzymy, by ich liczba przełożyła się na utarg naszych kupców.
DOJAZD DO TARGOWICY
^