Ładowanie...

Czwartek ze słońcem, ale bez gości (galeria zdjęć)

Czwartek ze słońcem, ale bez gości (galeria zdjęć)
Po bardzo dobrej sobocie, w czwartek niestety na naszym jarmarku sporo było narzekania.

Faktycznie, pomimo pięknej pogody gości dziś znacznie mniej, niż w ostatnich tygodniach, niektórzy kupcy nawet mówią o końcu jesiennego sezonu. Inni jednak tej opinii nie potwierdzają i liczą na jeszcze kilka naprawdę dobrych - zwłaszcza sobotnich - jarmarków. Najbliższy już za dwa dni, a że pogodę na sobotę synoptycy zapowiadają podobną do dzisiejszej, to może trochę optymizmu w czekaniu na nią nam nie zaszkodzi.

Bardzo dobrze rozszedł się dziś natomiast na naszym placu „Tygodnik Podhalański” z kolejnym, 31. już wydaniem naszej „Gazety Targowej”. Kto nie kupił na jarmarku, może to zrobić do środy w sklepach i kioskach na całym Podhalu.


Co u nas nowego
Pierwszy dzień wiosny (galeria zdjęć)
Piękną, słoneczną pogodą przywitał nas i naszych gości pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Aura do handlu pod chmurką - wymarzona.
Coraz więcej oznak wiosny (galeria zdjęć)
Choć pogoda z prawdziwą wiosną dziś wiele wspólnego nie miała, to jednak gości na naszym jarmarku sporo, a to znak, że do wiosennego handlowego sezonu coraz bliżej. Coraz więcej też na naszym targu sadzonek i kwiatów, czyli kolejna wiosenna oznaka.
Czwartek pod znakiem jubileuszu (galeria zdjęć)
Swój skromny jubileusz świętuje dziś „Gazeta Targowa”. To jej 40. wydanie, przypomnijmy, pierwszy numer naszego wydawnictwa, którego celem jest promowanie najpiękniejszego w Polsce jarmarku, ukazał się w „Tygodniku Podhalańskim” 14 września 2017 roku.
DOJAZD DO TARGOWICY
^