Ładowanie...

Dar serca (galeria zdjęć)

Dar serca (galeria zdjęć)
I znowu nikt nie odmawiał, a po puste puszki trzeba było biegać, bo zapełniały się w błyskawicznym tempie. Nasza zbiórka dla Nowej Białej trwa.

Przypomnijmy, akcję „Nowa Targowica dla Nowej Białej” rozpoczęliśmy przedwczoraj, potrwa ona do niedzieli.

Już czwartkowy spacer z puszką między stoiskami pokazał, jak wielu wśród nas ludzi o wielkim sercu. Dziś sytuacja się powtórzyła, osób obojętnych na ludzkie nieszczęście praktycznie nie było.

Przypomnijmy, 19 czerwca pożar strawił w Nowej Białej kilkadziesiąt domostw i budynków gospodarczych. Wielu mieszkańców zostało bez dobytku i dachu nad głową. Ale nie zostali sami, głęboko wierzymy, że ta tragedia niebawem będzie wspomnieniem, bo udowadniamy, że w takich chwilach potrafimy się łączyć, że nie ma mowy o obojętności, że umiemy i chcemy pomagać.

Jutro - podczas tradycyjnej giełdy samochodowej i targów staroci - kolejny dzień akcji na naszym jarmarku. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji przekazać swojego daru serca, datki do puszek będą mogli wrzucić na parterze galerii „Kupiecki Dwór”, w restauracji „Czarna Owca” oraz w grill-barze „U Romka”. Liczy się każda pomoc, każda złotówka.


Co u nas nowego
Grudzień przywitany (galeria zdjęć)
Nie nastrajał optymistycznie naszych kupców pierwszy grudniowy jarmark. Gości niewielu, do tego plucha i szarówka.
Pytania o słowackich gości (galeria zdjęć)
Czy obowiązujący od północy na Słowacji lockdown wpłynie na liczbę słowackich gości na naszym jarmarku? - to pytanie zadawali sobie dzisiaj chyba wszyscy nasi kupcy.
Sobotni goście dopisali (galeria zdjęć)
Po słabym czwartku, dobra sobota. Tak, jak się spodziewaliśmy, gości dziś na naszym jarmarku całkiem sporo.
^