Ładowanie...

Druga sobota w styczniu (galeria zdjęć)

Druga sobota w styczniu (galeria zdjęć)
Po nieciekawym ze względu na liczbę gości czwartku, na którą zapewne spory wpływ miała fatalna pogoda, dziś w alejkach znów klienci, a i aura psikusów nie robi.

Co prawda po świetnym sezonie jesiennym powoli musimy się przyzwyczajać - jak zresztą co roku - do mniejszego ruchu zimową porą, niemniej narzekania na najpiękniejszym w Polsce targowisku nie ma. Rano co prawda największy ruch panował w głównych alejach, jednak z upływem dnia coraz więcej samochodów - zarówno z rodzimymi, jak i słowackimi rejestracjami - ciągnęło na nasz jarmark. Liczymy, że do końca dnia handlowego jeszcze ich przybędzie, a nasi kupcy - również ci z bocznych alejek - utargami nie będą zawiedzeni.

Naszym gościom tradycyjnie przypominamy o jutrzejszej giełdzie samochodowej, połączonej z jarmarkiem i targami staroci, na którą serdecznie zapraszamy.


Co u nas nowego
Witamy czerwiec (galeria zdjęć)
Tradycyjnie, w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z naszego jarmarku.
Konik w Czarnej Owcy (galeria zdjęć)
Restauracja „Czarna Owca” - nie tracąc nic ze swojej pierwotnej, restauracyjnej funkcji - już po gruntownej przemianie. Dziś w części przeznaczonej na galerię handlową oficjalnie i hucznie otwarto butik „Konik”.
Ostatni czwartek w maju (galeria zdjęć)
Tradycyjnie, w czwartek, zapraszamy do obejrzenia dzisiejszych, najnowszych zdjęć z najpiękniejszego w Polsce jarmarku.
^