Ładowanie...

Druga sobota w styczniu (galeria zdjęć)

Druga sobota w styczniu (galeria zdjęć)
Po nieciekawym ze względu na liczbę gości czwartku, na którą zapewne spory wpływ miała fatalna pogoda, dziś w alejkach znów klienci, a i aura psikusów nie robi.

Co prawda po świetnym sezonie jesiennym powoli musimy się przyzwyczajać - jak zresztą co roku - do mniejszego ruchu zimową porą, niemniej narzekania na najpiękniejszym w Polsce targowisku nie ma. Rano co prawda największy ruch panował w głównych alejach, jednak z upływem dnia coraz więcej samochodów - zarówno z rodzimymi, jak i słowackimi rejestracjami - ciągnęło na nasz jarmark. Liczymy, że do końca dnia handlowego jeszcze ich przybędzie, a nasi kupcy - również ci z bocznych alejek - utargami nie będą zawiedzeni.

Naszym gościom tradycyjnie przypominamy o jutrzejszej giełdzie samochodowej, połączonej z jarmarkiem i targami staroci, na którą serdecznie zapraszamy.


Co u nas nowego
Ostatni styczniowy jarmark (galeria zdjęć)
Jeszcze tylko jutrzejsza giełda samochodowa, połączona z targami staroci i definitywnie żegnamy styczeń. Kolejny jarmark już w lutym.
Styczeń prawie za nami (galeria zdjęć)
Pierwszy miesiąc słabszego pod względem gości czasu zimowego prawie za nami, niebawem krótki luty, a w marcu powoli zaczniemy wyglądać już wiosennego sezonu handlowego.
Jarmark w bieli (galeria zdjęć)
No i doczekaliśmy się prawdziwej zimy. Najpiękniejszy w Polsce jarmark w śnieżnej bieli, i choć gości rano niezbyt wielu, to jednak z godziny na godzinę ich przybywa.
^