Ładowanie...

Drugi grudniowy czwartek (galeria zdjęć)

Drugi grudniowy czwartek (galeria zdjęć)
Już tylko dwa czwartki i trzy soboty pozostały do Świąt. Ruch na naszym jarmarku co prawda jeszcze niewielki, lecz w porównaniu z ubiegłym tygodniem było już znacznie lepiej.

Choinki, ozdoby, lampki - to oczywiście najbardziej popularne teraz towary. A że wybór olbrzymi, to i nasi goście przebierać i targować się - jarmarcznym zwyczajem - mogą do woli.

Pogoda też - póki co - psikusów nie płata. Lekki mrozik i słońce - zwłaszcza przed południem - to aura na zakupy pod chmurką idealna.

W sobotę ma być podobnie, a że soboty tradycyjnie od czwartków lepsze, to nasi kupcy spodziewają się, że klientów im nie zabraknie.


Co u nas nowego
Styczeń prawie za nami (galeria zdjęć)
Pierwszy miesiąc słabszego pod względem gości czasu zimowego prawie za nami, niebawem krótki luty, a w marcu powoli zaczniemy wyglądać już wiosennego sezonu handlowego.
Jarmark w bieli (galeria zdjęć)
No i doczekaliśmy się prawdziwej zimy. Najpiękniejszy w Polsce jarmark w śnieżnej bieli, i choć gości rano niezbyt wielu, to jednak z godziny na godzinę ich przybywa.
Druga sobota w styczniu (galeria zdjęć)
Po nieciekawym ze względu na liczbę gości czwartku, na którą zapewne spory wpływ miała fatalna pogoda, dziś w alejkach znów klienci, a i aura psikusów nie robi.
^