Ładowanie...

Gości coraz więcej (galeria zdjęć)

Gości coraz więcej (galeria zdjęć)
Gości na naszym jarmarku coraz więcej, druga marcowa sobota pokazała wreszcie, że wiosenny sezon zbliża się wielkimi krokami.

Już po godzinie 9 parking od południowej strony placu był pełny, parkingowy kierował samochody na parkingi północne. Przeważały rejestracje słowackie.

Niektórzy nasi kupcy co prawda narzekali, że dziś więcej targowych turystów, niż klientów, niemniej - co widać w naszej galerii zdjęć - osób z torbami pełnymi zakupów całkiem sporo, mamy więc nadzieję, że z utargiem nie będzie aż tak źle.

Bardziej narzekać wypada na silny wiatr, który nie oszczędzał dziś manekinów i stojaków, było więc sporo syzyfowej pracy.

W czwartek - według meteorologów - wiać już tak mocno nie będzie, może natomiast lekko poprószyć śniegiem.


Co u nas nowego
Pierwszy dzień wiosny (galeria zdjęć)
Piękną, słoneczną pogodą przywitał nas i naszych gości pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Aura do handlu pod chmurką - wymarzona.
Coraz więcej oznak wiosny (galeria zdjęć)
Choć pogoda z prawdziwą wiosną dziś wiele wspólnego nie miała, to jednak gości na naszym jarmarku sporo, a to znak, że do wiosennego handlowego sezonu coraz bliżej. Coraz więcej też na naszym targu sadzonek i kwiatów, czyli kolejna wiosenna oznaka.
Czwartek pod znakiem jubileuszu (galeria zdjęć)
Swój skromny jubileusz świętuje dziś „Gazeta Targowa”. To jej 40. wydanie, przypomnijmy, pierwszy numer naszego wydawnictwa, którego celem jest promowanie najpiękniejszego w Polsce jarmarku, ukazał się w „Tygodniku Podhalańskim” 14 września 2017 roku.
DOJAZD DO TARGOWICY
^