Ładowanie...

I znów rozczarowanie (galeria zdjęć)

I znów rozczarowanie (galeria zdjęć)
Po w miarę - jak na czas pandemii - dobrej sobocie, kolejny fatalny czwartek. Nie dość, że bez gości, to jeszcze pod szarym, smutnym, straszącym burzą niebem.

Rano ruch na naszym jarmarku koncentrował się w głównych alejach. Kilku turystów polskich, gości słowackich - a więc naszego głównego klienta - jak na lekarstwo. Liczymy, że do końca dnia handlowego będzie choć troszkę lepiej, jednak z dzisiejszych rozmów z naszymi kupcami wynika, że po trzecim wrześniowym czwartku wiele się już nie spodziewają, mają nadzieję na lepszą sobotę.

Życzymy im, by tak było w istocie, zwłaszcza że pogoda ma być lepsza niż dziś - burze nie postraszą, a klientów zapraszamy na najpiękniejszy w Polsce targ o nieograniczonym asortymencie. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, a zakupy w dobie pandemii na wielkim terenie „pod chmurką” na pewno bezpieczniejsze niż w sklepach.

Przypominamy, że w dzisiejszym „Tygodniku Podhalańskim” kolejny, 79. już numer naszej „Gazety Targowej”. Tygodnik można nabyć do środy w kioskach i sklepach na całym Podhalu.


Co u nas nowego
Dramat! (galeria zdjęć)
Tak źle nie było od wiosennego lockdownu.
Smutny, słoneczny czwartek (galeria zdjęć)
Gości na naszym jarmarku w przedostatni październikowy czwartek znów bardzo niewielu i tylko pogoda - prawdziwa złota polska jesień - poprawiała trochę nastroje.
Jarmark w oku kamery (galeria zdjęć)
Ekipa TVP3 Kraków gościła dziś na naszym targu. Materiał, który zostanie wyemitowany wieczorem, radosny nie będzie.
^