Ładowanie...

I znów udana sobota (galeria zdjęć)

I znów udana sobota (galeria zdjęć)
Złota polska jesień i kolejna udana sobota na naszym jarmarku.

Choć synoptycy zapowiadali akurat na dziś załamanie pogody, na szczęście - przynajmniej w godzinach działania naszego jarmarku - ta psikusa nie sprawiła. Na najpiękniejszy w Polsce targ znów przyjechały tłumy gości - głównie zza naszej południowej granicy, od rana trzeba było odstać swoje w korkach na Waksmundzkiej.

Mamy nadzieję, że te odwiedziny przełożą się na dzisiejszy utarg, czego serdecznie naszym kupcom życzymy, liczymy też, że druga sobota listopada od pierwszej nie będzie gorsza.


Co u nas nowego
Pierwszy dzień wiosny (galeria zdjęć)
Piękną, słoneczną pogodą przywitał nas i naszych gości pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Aura do handlu pod chmurką - wymarzona.
Coraz więcej oznak wiosny (galeria zdjęć)
Choć pogoda z prawdziwą wiosną dziś wiele wspólnego nie miała, to jednak gości na naszym jarmarku sporo, a to znak, że do wiosennego handlowego sezonu coraz bliżej. Coraz więcej też na naszym targu sadzonek i kwiatów, czyli kolejna wiosenna oznaka.
Czwartek pod znakiem jubileuszu (galeria zdjęć)
Swój skromny jubileusz świętuje dziś „Gazeta Targowa”. To jej 40. wydanie, przypomnijmy, pierwszy numer naszego wydawnictwa, którego celem jest promowanie najpiękniejszego w Polsce jarmarku, ukazał się w „Tygodniku Podhalańskim” 14 września 2017 roku.
DOJAZD DO TARGOWICY
^