Ładowanie...

Inauguracja sezonu pod parasolami (galeria zdjęć)

Inauguracja sezonu pod parasolami (galeria zdjęć)
Chłód i deszcz tym razem gości nam nie wystraszyły. Zgodnie z oczekiwaniami, w pierwszą październikową sobotę na naszym jarmarku ruch, jesienny sezon handlowy można już oficjalnie uznać za otwarty.

O godzinie 8.30 na parkingu od strony południowej naszego placu miejsc już nie było, szybko zapełniał się też ten od strony północnej. Oprócz aut - głównie na słowackich rejestracjach - nie zabrakło autokarów zza naszej południowej granicy.

Na utarg nasi kupcy narzekać dziś nie powinni - jak widać na zdjęciach, klientów z torbami pełnymi zakupów nie brakowało. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zwłaszcza kwiaty i znicze. Nie dziwota, do 1 listopada już tylko trochę ponad trzy tygodnie, a tego towaru prawdziwe na naszym jarmarku zatrzęsienie. Najbliższy czwartek - jak przewidują synoptycy - ma być cieplejszy - termometry pokażą 10 stopni, padać nie powinno. W sobotę jeszcze cieplej - 14 kresek, ale przelotnie może pokropić.


Co u nas nowego
Jarmark ze słońcem i „Gazetą Targową” (galeria zdjęć)
Skromnie pod względem gości, ale za to przy pięknej pogodzie - tak wyglądał na naszym jarmarku czwarty styczniowy czwartek.
Styczniowa sobota wreszcie z gośćmi (galeria zdjęć)
Wreszcie poprawa pogody, a więc i więcej gości. Powodów do narzekania na dzisiejsze handlowanie nasi kupcy mieć nie powinni.
Połowa stycznia za nami (galeria zdjęć)
Choć jarmark nadal skromny, to jednak gości już więcej niż na początku stycznia. I wreszcie nie lało nam na głowy.
DOJAZD DO TARGOWICY
^