Ładowanie...

Jak za dawnych lat (galeria zdjęć)

Jak za dawnych lat (galeria zdjęć)
Do takich jak dziś jarmarków tęskniliśmy przez dwa minione lata, naznaczone piętnem COVID-19. Dziś na najpiękniejszym w kraju placu targowym było jak dawniej - gwarno i z tłumem gości.

Od rana w stronę naszego targu ciągnęły samochody z polskimi i słowackimi rejestracjami, momentami trzeba było kilka minut poczekać w korku. Na samym zaś placu ruch i gwar, nie tylko w głównych, ale i w bocznych alejkach. Co prawda nasi kupcy liczyli po cichu na taką sobotę po - naprawdę niezłym pod względem gości - czwartku, czym innym jednak wiara, a czym innym naoczne przekonanie się, że mieli rację.

Pogoda też dopisała i choć momentami postraszyła lekkim deszczem, zbytnich psikusów przez większość dnia handlowego nie płatała.

Mamy nadzieję, że niedzielna giełda samochodowa, połączona z jarmarkiem i targami staroci - na które serdecznie zapraszamy - również jutro przyciągną gości.

Klientom życzymy udanych zakupów, a naszym kupcom - dobrych utargów.


Co u nas nowego
Sobota jak marzenie (galeria zdjęć)
Południowy parking pełny, ulicą Targową trudno przejść, goście polscy i słowaccy tak w głównych, jak i w bocznych alejkach. Jeżeli strasząca nas od rana pogoda psikusa nie spłata, to na przedostatnią majową sobotę nikt z naszych kupców nie powinien narzekać.
Dobra passa trwa (galeria zdjęć)
O odrabianiu strat poniesionych w czasie pandemii nikt z nas oczywiście nie marzy, niemniej nasz jarmark znowu - jak przed laty - tętni życiem.
Powrót do przeszłości (galeria zdjęć)
Alejki pełne gości, gwar, język słowacki mieszający się z polskim i korki przy wjeździe - nasz jarmark w drugą sobotę maja wreszcie taki, jak przed laty.
^