Ładowanie...

Jarmark czerwcowym słońcu (galeria zdjęć)

Jarmark  czerwcowym słońcu (galeria zdjęć)
Piękna pogoda, to i uśmiechów wśród naszych kupców więcej. Szkoda tylko, że jedyny ich powód to aura.

Pierwsza czerwcowa sobota ciepła i słoneczna, gości troszkę więcej niż w czwartek, niemniej straty handlujących wciąż rosną. I tak będzie, dopóki granica pozostanie zamknięta i nie będziemy mogli liczyć na naszego głównego, słowackiego klienta.

W sprawie otwarcia małego ruchu granicznego w naszym regionie - by Słowacy mogli przyjeżdżać na zakupy na jarmark do Nowego Targu i Jabłonki - zaapelowała niedawno do rządu Rada Powiatu Nowotarskiego. Nam pozostaje czekać na rządowe decyzje i mieć nadzieję, że ten marazm długo już nie potrwa.


Co u nas nowego
Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
Pierwsza letnia sobota (galeria zdjęć)
Gości w pierwszą sobotę kalendarzowego lata od rana na naszym jarmarku troszkę więcej niż w miniony czwartek, liczymy, że z biegiem dnia będzie ich przybywać.
^