Ładowanie...

Jarmark jak w lecie (galeria zdjęć)

Jarmark jak w lecie (galeria zdjęć)
Choć to czwartek, gości na naszym jarmarku naprawdę sporo. Nasi kupcy już zacierają ręce z myślą o - tradycyjnie od czwartku lepszej - sobocie.

Chociaż to wiosna, klimat dziś iście letni - ciepło, słonecznie. Pogoda wymarzona na zakupy pod chmurką, więc klientów - również słowackich - nie brakuje, a przy wjeździe na najpiękniejszy w Polsce plac targowy trzeba kilka minut poczekać w korku.

Ruch dziś największy przy ul. Targowej - przy kwiatach, sadzonkach prawdziwe tłumy, sprzedawcy z samego placu też jednak powodu do narzekania nie mają.

Już dziś zapraszamy na sobotę, a naszym kupcom życzymy dobrych utargów.


Co u nas nowego
Sobota jak marzenie (galeria zdjęć)
Południowy parking pełny, ulicą Targową trudno przejść, goście polscy i słowaccy tak w głównych, jak i w bocznych alejkach. Jeżeli strasząca nas od rana pogoda psikusa nie spłata, to na przedostatnią majową sobotę nikt z naszych kupców nie powinien narzekać.
Dobra passa trwa (galeria zdjęć)
O odrabianiu strat poniesionych w czasie pandemii nikt z nas oczywiście nie marzy, niemniej nasz jarmark znowu - jak przed laty - tętni życiem.
Powrót do przeszłości (galeria zdjęć)
Alejki pełne gości, gwar, język słowacki mieszający się z polskim i korki przy wjeździe - nasz jarmark w drugą sobotę maja wreszcie taki, jak przed laty.
^