Ładowanie...

Jarmark w czerwcowym słońcu (galeria zdjęć)

Jarmark w czerwcowym słońcu (galeria zdjęć)
Piękna pogoda i całkiem sporo gości, choć oczywiście do ostatnich tłumnych sobót czwartku porównać nie można.

Za nami już wiosenny sezon, czekamy na wakacje i turystów, a czerwiec - jak mówi wielu nauczonych doświadczeniem naszych kupców - to miesiąc przestoju. Nie dziwi więc, że było dziś trochę narzekania, niemniej mamy nadzieję, że po podliczeniu utargu humory może się poprawią.

Jak zwykle za to - do ostatniego numeru - rozszedł się na placu „Tygodnik Podhalański” z 46. już wydaniem naszej „Gazety Targowej”. Kto nie kupił na jarmarku, może to zrobić do środy w kioskach i sklepach na całym Podhalu.

Sobota powinna być pod względem handlu jak zwykle znacznie lepsza, choć pogoda może sprawić psikusa. Co prawda ciepło - plus 22 stopnie, ale synoptycy zapowiadają burze z piorunami. Mamy jednak nadzieję, że nadejdą już po zakończeniu naszej pracy na najpiękniejszym w kraju jarmarku.


Co u nas nowego
Żar z nieba (galeria zdjęć)
Naszym kupcom żadna pogoda niestraszna, lejący się z nieba żar również. Gości jednak na najpiękniejszym w kraju jarmarku dziś niezbyt wielu.
Nasz jarmark ma 3 lata! (galeria zdjęć)
Atrakcje dla dzieci, słodkości i muzyka towarzyszyły nam w niedzielę podczas pracy. Nasz jarmark skończył właśnie trzy lata!
Czerwcowe prognozy (galeria zdjęć)
Pogoda idealna, gości na najpiękniejszym w Polsce jarmarku niestety mniej - to prognozy na czerwiec.
DOJAZD DO TARGOWICY
^