Ładowanie...

Jarmark w czerwcowym słońcu (galeria zdjęć)

Jarmark w czerwcowym słońcu (galeria zdjęć)
Piękna pogoda i całkiem sporo gości, choć oczywiście do ostatnich tłumnych sobót czwartku porównać nie można.

Za nami już wiosenny sezon, czekamy na wakacje i turystów, a czerwiec - jak mówi wielu nauczonych doświadczeniem naszych kupców - to miesiąc przestoju. Nie dziwi więc, że było dziś trochę narzekania, niemniej mamy nadzieję, że po podliczeniu utargu humory może się poprawią.

Jak zwykle za to - do ostatniego numeru - rozszedł się na placu „Tygodnik Podhalański” z 46. już wydaniem naszej „Gazety Targowej”. Kto nie kupił na jarmarku, może to zrobić do środy w kioskach i sklepach na całym Podhalu.

Sobota powinna być pod względem handlu jak zwykle znacznie lepsza, choć pogoda może sprawić psikusa. Co prawda ciepło - plus 22 stopnie, ale synoptycy zapowiadają burze z piorunami. Mamy jednak nadzieję, że nadejdą już po zakończeniu naszej pracy na najpiękniejszym w kraju jarmarku.


Co u nas nowego
Udana, słoneczna sobota (galeria zdjęć)
Powodów do narzekania dziś mieć nie powinniśmy - alejki pełne gości.
Sobota znów przegrała z czwartkiem (galeria zdjęć)
Gości na naszym jarmarku dziś sporo, choć dwa dni temu było ich więcej. Mijający tydzień zdaje się znowu potwierdzać tezę o wakacyjnej przewadze czwartków nad sobotami.
Alejki wreszcie pełne (galeria zdjęć)
Na drugi sierpniowy czwartek narzekać nie wypada. Alejki pełne gości, szczerze życzymy, by ich liczba przełożyła się na utarg naszych kupców.
DOJAZD DO TARGOWICY
^