Ładowanie...

Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)

Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.

Gości na pierwszy rzut oka całkiem sporo. Przeważają polscy turyści, spędzający wakacje na Podhalu. Nasi głowni klienci, Słowacy, w dobie koronawirusa wciąż niestety niechętnie podróżują. Szkoda, bo stoisk i towarów cała masa, a położony na potężnym terenie jarmark na pewno bezpieczniejszy pod względem zakupów niż sklepy. Liczymy jednak, że będzie się to z tygodnia na tydzień zmieniać i - jak zawsze - serdecznie wszystkich zapraszamy.

W swoje podwoje zapraszają też dwie znajdujące się na naszym targowisku galerie - „Kupiecki Dwór” oraz „Galeria Targowa”, w których czynne są już wszystkie butiki, oraz oczywiście „Czarna Owca” - największa drewniana restauracja w Polsce znana już doskonale ze swojej świetnej kuchni i obszernego menu.

Przypominamy, że dziś w „Tygodniku Podhalańskim” kolejny, 74. już numer naszej „Gazety Targowej”. Tygodnik dostępny będzie aż do najbliższej środy w sklepach i kioskach na całym Podhalu.


Co u nas nowego
W klimatach wiosny (galeria zdjęć)
Zaledwie kilka dni temu pełnia zimy, a dziś klimat iście wiosenny. I wreszcie kilku gości.
Sobota w słońcu (galeria zdjęć)
Zgodnie z przewidywaniami synoptyków, pogoda dziś dopisała, więc przynajmniej ona nie potęgowała kupieckich stresów.
Mokry czwartek (galeria zdjęć)
Kolejny jarmark prawie bez klientów, bo i pogoda odstraszała od wyjścia z domu.
^