Ładowanie...

Jarmark w maseczkach (galeria zdjęć)

Jarmark w maseczkach (galeria zdjęć)
Więcej stoisk, więcej gości i piękna pogoda. Choć na klienta słowackiego przyjdzie nam jeszcze poczekać, to jednak narzekania na coś, na co nie mamy wpływu, nie ma.

Nauczyliśmy się już działać w dobie pandemii, nasi kupcy - w maseczkach lub przyłbicach - cieszą się z każdej sprzedanej rzeczy i humoru nie tracą. Mamy nadzieję, że do końca dnia targowego w drugą majową sobotę gości nam jeszcze przybędzie, bo pogoda zachęca do zakupów pod chmurką i handlującym szczerze życzymy jak największych utargów.

W czwartek również możemy liczyć na gości, bo choć chłodniej - synoptycy zapowiadają 12 stopni - ale słońca nadal nam nie będzie brakować.


Co u nas nowego
Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
Pierwsza letnia sobota (galeria zdjęć)
Gości w pierwszą sobotę kalendarzowego lata od rana na naszym jarmarku troszkę więcej niż w miniony czwartek, liczymy, że z biegiem dnia będzie ich przybywać.
^