Ładowanie...

Jarmark w pełnym słońcu (galeria zdjęć)

Jarmark w pełnym słońcu (galeria zdjęć)
Rano mróz, a później piękne słońce i pogoda do handlowania wymarzona. Choć gości - jak to zimą - niewielu, humory naszym kupcom dopisywały.

W zimowe czwartki liczymy zwykle na polskiego, feryjnego turystę, w soboty - na gości zza naszej południowej granicy. Tak też było dzisiaj, na parkingach przeważały samochody z krajowymi rejestracjami. Jeszcze do niedzieli gościć będziemy turystów z zachodniopomorskiego, mazowieckiego, opolskiego i dolnośląskiego, w poniedziałek wymiana turnusu i na koniec ferii - aż do 24 lutego - goście z pomorskiego, łódzkiego, lubelskiego, podkarpackiego i śląskiego. Nasi kupcy przypominają, że właśnie wśród tych ostatnich było zawsze zimą najwięcej klientów, liczą, że w tym roku będzie podobnie.

Co zaś się tyczy najbliższej soboty, to - według meteorologów - pogoda ma być do dzisiejszej podobna, więc mamy nadzieję na odwiedziny sporej liczby gości słowackich.


Co u nas nowego
Żar z nieba (galeria zdjęć)
Naszym kupcom żadna pogoda niestraszna, lejący się z nieba żar również. Gości jednak na najpiękniejszym w kraju jarmarku dziś niezbyt wielu.
Nasz jarmark ma 3 lata! (galeria zdjęć)
Atrakcje dla dzieci, słodkości i muzyka towarzyszyły nam w niedzielę podczas pracy. Nasz jarmark skończył właśnie trzy lata!
Czerwcowe prognozy (galeria zdjęć)
Pogoda idealna, gości na najpiękniejszym w Polsce jarmarku niestety mniej - to prognozy na czerwiec.
DOJAZD DO TARGOWICY
^