Ładowanie...

Jarmark w pełnym słońcu (galeria zdjęć)

Jarmark w pełnym słońcu (galeria zdjęć)
Rano mróz, a później piękne słońce i pogoda do handlowania wymarzona. Choć gości - jak to zimą - niewielu, humory naszym kupcom dopisywały.

W zimowe czwartki liczymy zwykle na polskiego, feryjnego turystę, w soboty - na gości zza naszej południowej granicy. Tak też było dzisiaj, na parkingach przeważały samochody z krajowymi rejestracjami. Jeszcze do niedzieli gościć będziemy turystów z zachodniopomorskiego, mazowieckiego, opolskiego i dolnośląskiego, w poniedziałek wymiana turnusu i na koniec ferii - aż do 24 lutego - goście z pomorskiego, łódzkiego, lubelskiego, podkarpackiego i śląskiego. Nasi kupcy przypominają, że właśnie wśród tych ostatnich było zawsze zimą najwięcej klientów, liczą, że w tym roku będzie podobnie.

Co zaś się tyczy najbliższej soboty, to - według meteorologów - pogoda ma być do dzisiejszej podobna, więc mamy nadzieję na odwiedziny sporej liczby gości słowackich.


Co u nas nowego
Wiosenne klimaty (galeria zdjęć)
Piękna, słoneczna pogoda i sporo gości - na przedostatnią sobotę lutego kupcy z naszego jarmarku narzekać nie powinni.
Kolejny jarmark z „Gazetą Targową” (galeria zdjęć)
Tłumów, jak to w lutowy czwartek dziś na naszym jarmarku nie było, choć turystów spędzających na Podhalu swoje zimowe ferie trochę nas odwiedziło.
Jutro z „Tygodnikiem Podhalańskim” - 38. numer „Gazety Targowej”
Jutro (czwartek, 14 lutego) w „Tygodniku Podhalańskim” kolejne, 38. już wydanie naszej „Gazety Targowej”.
DOJAZD DO TARGOWICY
^