Ładowanie...

Jarmark w pełnym słońcu (galeria zdjęć)

Jarmark w pełnym słońcu (galeria zdjęć)
Rano mróz, a później piękne słońce i pogoda do handlowania wymarzona. Choć gości - jak to zimą - niewielu, humory naszym kupcom dopisywały.

W zimowe czwartki liczymy zwykle na polskiego, feryjnego turystę, w soboty - na gości zza naszej południowej granicy. Tak też było dzisiaj, na parkingach przeważały samochody z krajowymi rejestracjami. Jeszcze do niedzieli gościć będziemy turystów z zachodniopomorskiego, mazowieckiego, opolskiego i dolnośląskiego, w poniedziałek wymiana turnusu i na koniec ferii - aż do 24 lutego - goście z pomorskiego, łódzkiego, lubelskiego, podkarpackiego i śląskiego. Nasi kupcy przypominają, że właśnie wśród tych ostatnich było zawsze zimą najwięcej klientów, liczą, że w tym roku będzie podobnie.

Co zaś się tyczy najbliższej soboty, to - według meteorologów - pogoda ma być do dzisiejszej podobna, więc mamy nadzieję na odwiedziny sporej liczby gości słowackich.


Co u nas nowego
Jarmark bez inkasentów (galeria zdjęć)
Po raz pierwszy od z górą roku, na naszym jarmarku nie było dziś miejskich inkasentów.
Jarmark pełen gości (galeria zdjęć)
Choć pogoda pod psem, na naszym jarmarku tłumnie.
Wielkanoc za pasem (galeria zdjęć)
Oczywiście czwartków z sobotami porównywać nie można, więc gości dziś znacznie mniej, niż w pierwszą kwietniową sobotę, niemniej ruch na naszym jarmarku i tak całkiem spory. I nie dziwota, Wielkanoc tuż, tuż.
DOJAZD DO TARGOWICY
^