Ładowanie...

Jarmark w pięknej, zimowej szacie (galeria zdjęć)

Jarmark w pięknej, zimowej szacie (galeria zdjęć)
No i doczekaliśmy się prawdziwej, „alpejskiej” zimy. Gości dziś na naszym jarmarku troszkę więcej niż w miniony czwartek, kiedy pogoda nie zachęcała do wychodzenia z domu, choć oczywiście to ciągle tylko ułamek tej rzeszy, która odwiedzała nas przed pandemią COVID-19.

Słowaków zaledwie kilku - w przyszłym tygodniu nie będzie ich w ogóle, w związku z dwutygodniową kwarantanną, jaką od środy, 17 lutego, dla swoich obywateli powracających zza granicy zarządził słowacki rząd.

Mamy natomiast nadzieję, że odwiedzą nas niebawem rodzimi turyści, którzy po wczorajszym otwarciu hoteli i stoków narciarskich, tłumnie ciągną na Podhale. Liczymy, że nie ominą najpiękniejszego w Polsce jarmarku, gdzie asortyment nieograniczony, ceny niskie, a nowoczesność miesza się z góralskimi klimatami i stylem.

Serdecznie zapraszamy!


Co u nas nowego
Pierwszy majowy czwartek (galeria zdjęć)
Tradycyjnie w czwartek zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z dzisiejszego jarmarku.
Pożegnanie kwietnia (galeria zdjęć)
Znów odwiedziło nas dzisiaj całkiem sporo - oczywiście, jak na czas pandemii - gości. Kolejny jarmark już w maju, nasi kupcy mają nadzieję, że będzie już tylko lepiej.
Ostatnia kwietniowa sobota (galeria zdjęć)
Gości na naszym jarmarku wreszcie trochę więcej, a wśród nich kilkoro sąsiadów zza naszej południowej granicy. Wraz z wiosną nieśmiało zaczyna się budzić nadzieja.
^