Ładowanie...

Jarmark ze zbiórką w tle (galeria zdjęć)

Jarmark ze zbiórką w tle (galeria zdjęć)
Po raz kolejny podczas dzisiejszego jarmarku prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz naszego przyjaciela.

Przypomnijmy, Marcina - Precelka, bo taki do niego nie bez kozery przylgnął przydomek, znamy wszyscy, spotykamy na każdym jarmarku, gdy ze swoim wózkiem pełnym precli przemierza alejki naszego targu.

Teraz Marcin potrzebuje pomocy. Ciężko zachorował, przeszedł skomplikowaną operację, a leczenie jest bardzo kosztowne. Pieniądze zbieraliśmy już w tamtym tygodniu oraz dzisiaj, akcja trwać będzie również w najbliższą sobotę. Zachęcamy do szczodrości, przyjaciół bez pomocy zostawiać przecież nie można. Puszka na datki - tak jak dziś - stać będzie w „Grillbarze u Romka”.

Co do dzisiejszego jarmarku, to pod względem gości był skromny, pogoda nie zachęcała do spacerów. Liczymy na dużo lepszą sobotę, zwłaszcza że ma być słoneczna i cieplejsza - termometry pokażą plus 10 stopni.


Co u nas nowego
Znowu czekamy na sobotę (galeria zdjęć)
Mroźny, słoneczny poranek, gości niestety niewielu, ale tego handlujący się dziś spodziewali, więc narzekania większego nie było.
Z choinką, gośćmi i Mikołajem (galeria zdjęć)
Mrozik, śnieg, choinka, Święty Mikołaj i znowu rzesze gości. Nasz jarmark już w pięknej, świątecznej szacie.
Aż chciało się pracować! (galeria zdjęć)
Rano lekki mrozik, potem już temperatura dodatnia, za to cały dzień w pięknym słońcu. Aż chciało się dzisiaj pracować na naszym targu „pod chmurką”.
DOJAZD DO TARGOWICY
^