Ładowanie...

Jeden jarmark i święta (galeria zdjęć)

Jeden jarmark i święta (galeria zdjęć)
Skromny okazał się pod względem gości przedświąteczny czwartek. Liczymy na dobrą sobotę, zwłaszcza że będzie to już ostatni jarmark przed Bożym Narodzeniem.

Dziś, choć w alejkach pustawo, nasi kupcy dobrych humorów nie tracili. Nie dziwota, najpiękniejszy czas w roku tuż, tuż, niebawem sami ubierać będziemy choinki, więc narzekać się nie chce.

W sobotę - jak przewidują synoptycy - ciepło, plus 8 stopni i może popadać, choć na szczęście tylko przelotnie. Życzymy, by klienci dopisali.

Przypominamy też, że dziś ukazał się podwójny, świąteczny numer „Tygodnika Podhalańskiego” wraz z 60. już wydaniem naszej „Gazety Targowej”. Na placu rozszedł się do ostatniego egzemplarza, a kto nie kupił, może to zrobić przez najbliższe dwa tygodnie w sklepach i kioskach na całym Podhalu.


Co u nas nowego
Jarmark ze słońcem i „Gazetą Targową” (galeria zdjęć)
Skromnie pod względem gości, ale za to przy pięknej pogodzie - tak wyglądał na naszym jarmarku czwarty styczniowy czwartek.
Styczniowa sobota wreszcie z gośćmi (galeria zdjęć)
Wreszcie poprawa pogody, a więc i więcej gości. Powodów do narzekania na dzisiejsze handlowanie nasi kupcy mieć nie powinni.
Połowa stycznia za nami (galeria zdjęć)
Choć jarmark nadal skromny, to jednak gości już więcej niż na początku stycznia. I wreszcie nie lało nam na głowy.
DOJAZD DO TARGOWICY
^