Ładowanie...

Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)

Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.

Skutki pandemii koronawirusa nasi kupcy wciąż odczuwają. Samych stoisk i straganów coraz więcej - wypełniły się już nimi boczne alejki - jednak taka liczba gości, która nas obecnie odwiedza, dobrego utargu wciąż nie gwarantuje. Stąd nadal wśród handlujących sporo narzekania.

Pozostaje więc na razie cieszyć się pogodą, która na szczęście dopisuje i zapraszać, zapraszać i jeszcze raz zapraszać do odwiedzin na najpiękniejszym w Polsce targowisku, na którym w dobie pandemii zakupy na pewno bezpieczniejsze niż w sklepach. A można tu kupić praktycznie wszystko, promocji i przecen cała masa, a na dodatek - jarmarcznym zwyczajem - można - a wręcz wypada - się targować.

Naszym zaś kupcom szczerze życzymy, by każdy kolejny jarmark pod względem liczby gości był lepszy od poprzedniego.
Co u nas nowego
Wakacje na półmetku (galeria zdjęć)
Piękną pogodą przywitał nas pierwszy dzień sierpnia. Gości na naszym jarmarku więcej niż w miniony czwartek, liczymy, że z biegiem dnia jeszcze ich przybędzie.
Słoneczne pożegnanie z lipcem (galeria zdjęć)
Przy pięknej, słonecznej pogodzie pracowaliśmy podczas ostatniego lipcowego jarmarku.
Ostatnia sobota lipca (galeria zdjęć)
Piękną, słoneczną pogodą przywitała gości naszego jarmarku ostatnia lipcowa sobota.
^