Ładowanie...

Listopad powitany (galeria zdjęć)

Listopad powitany (galeria zdjęć)
Na razie koniec z tłumami w alejkach i pełnymi parkingami. Ale choć powitaliśmy dziś listopad, to jednak jak na „zaduszkową” sobotę pod względem gości wcale najgorzej nie było.

Skończył się sezon na wiązanki i znicze, za to wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i zima. I widać to również na stoiskach naszych kupców - asortyment odzieżowy już coraz bardziej zimowy, coraz więcej też zimowych i świątecznych ozdób.

Jaki okaże się dla handlu „pod chmurką” listopad, to w dużej mierze zależeć będzie od pogody. Najbliższy czwartek i następna sobota pod względem aury podobne do dzisiejszej, więc deszczy - według synoptyków - nie musimy się na razie obawiać.

Przypominamy, że w najbliższy czwartek „Tygodnik Podhalański”, a w nim kolejny, 57. już numer naszej „Gazety Targowej”.


Co u nas nowego
Niepokój o słowackiego klienta (galeria zdjęć)
Turystów z całej Polski i słowackich gości - a więc naszych głównych klientów - trochę na nasz jarmark w drugą lipcową sobotę przyjechało, niemniej o takiej ich liczbie, jak przed pandemią koronawirusa trudno marzyć. Wśród naszych kupców pojawiły się też pogłoski o możliwości ponownego zamknięcia granicy przez naszych południowych sąsiadów. Na razie na szczęście to tylko pogłoski.
Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
^