Ładowanie...

Mniej obostrzeń, więcej gości (galeria zdjęć)

Mniej obostrzeń, więcej gości (galeria zdjęć)
Jak na fakt, że granica wciąż zamknięta, to gości na naszym jarmarku w trzeci majowy czwartek było całkiem sporo.

Oczywiście nasi kupcy z utęsknieniem czekają na swojego głównego klienta - Słowaka, niemniej przyzwyczaili się już do pracy w czasach pandemii. I choć praca ta bardziej po to, by nie siedzieć bezczynnie w domu - o dużych utargach nikt dzisiaj nie marzy - to jednak narzekania specjalnego nie ma. Przeciwnie, cieszymy się z każdej, nawet najmniejszej transakcji, uśmiechamy do każdego klienta.

Dziś gości - oczywiście rodzimych - było sporo, na ul. Targowej momentami tworzyły się nawet krótkotrwałe korki.

Przypominamy, że na naszym jarmarku - po ostatnim złagodzeniu obostrzeń - działają już grill-bary, można też wreszcie zjeść smakowite dania w „Czarnej Owcy”, która do niedawna serwowała je tylko na wynos. Ta największa regionalna, drewniana restauracja w Polsce może jednorazowo przyjąć 200 gości, właściciele proszą o zajmowanie stolików oznaczonych napisem: „Zdezynfekowano”.


Co u nas nowego
Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
Pierwsza letnia sobota (galeria zdjęć)
Gości w pierwszą sobotę kalendarzowego lata od rana na naszym jarmarku troszkę więcej niż w miniony czwartek, liczymy, że z biegiem dnia będzie ich przybywać.
^