Ładowanie...

Na jarmarku bez zmian (galeria zdjęć)

Na jarmarku bez zmian (galeria zdjęć)
To, jak bardzo obecne jarmarki różnią się od tych sprzed czasów pandemii koronawirusa, doskonale widać na drogach dojazdowych do naszego targowiska. Bo tylko na korki nie można dziś narzekać.

Dzisiejszy - ostatni w sierpniu sobotni jarmark - znów skromny, ruch skoncentrowany w głównych alejach, gości niewielu. Turyści, spędzający wakacje na Podhalu, powoli wracają do domu, a ewentualnych klientów słowackich odstrasza wprowadzona w powiecie nowotarskim „czerwona strefa”. Narzekania więc wśród naszych kupców sporo, smutne twarze skrywają się pod maseczkami.

Rady jednak nie ma, trzeba zaciskać zęby, robić swoje i czekać na lepsze czasy. Niektórzy nadchodzącą jesień już co prawda uważają za straconą, inni jednak wciąż mają nadzieję, a dziś cieszą się z każdego klienta. W dobie, gdy na nic nie mamy wpływu, takiego właśnie optymizmu możemy samym sobie i wszystkim przyjaciołom z najpiękniejszego w kraju jarmarku życzyć.


Co u nas nowego
I znowu fatalny czwartek (galeria zdjęć)
Jedynie piękna pogoda łagodziła nastroje, które na naszym jarmarku panowały w ostatni wrześniowy czwartek.
W oczekiwaniu na gości (galeria zdjęć)
Piękny, słoneczny poranek i porannych gości znacznie więcej niż przedwczoraj - mamy nadzieję, że trzecia wrześniowa sobota wreszcie da naszym kupcom trochę uśmiechu.
I znów rozczarowanie (galeria zdjęć)
Po w miarę - jak na czas pandemii - dobrej sobocie, kolejny fatalny czwartek. Nie dość, że bez gości, to jeszcze pod szarym, smutnym, straszącym burzą niebem.
^