Ładowanie...

Nadzieja wróciła (galeria zdjęć)

Nadzieja wróciła (galeria zdjęć)
Granice dziś od północy otwarte, a na naszym jarmarku pierwsi - tak długo wyczekiwani - słowaccy klienci.

O tłumach oczywiście nie można mówić - wszak to dopiero pierwszy od z górą trzech miesięcy jarmark z gośćmi zza naszej południowej rubieży - niemniej nastroje wśród kupców dużo lepsze niż w ostatnich tygodniach. Na wielu twarzach wreszcie zagościł uśmiech. Słowacki klient to przecież dla naszych handlujących „być albo nie być”, otwarcie granic daje nadzieję na powrót do normalności. Oczywiście nie od razu, oczywiście cierpliwość nadal potrzebna, liczymy jednak, że słowackich gości z każdym jarmarkiem będzie przybywało.

Serdecznie zapraszamy też oczywiście rodzimych turystów, spędzających urlopy i wakacje na Podhalu i gwarantujemy, że odwiedzin na najpiękniejszym w Polsce placu targowym nie pożałują. Wszak asortyment u nas nieograniczony, promocji masa, a kuchnia - świetna. Zapraszamy.


Co u nas nowego
Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
Pierwsza letnia sobota (galeria zdjęć)
Gości w pierwszą sobotę kalendarzowego lata od rana na naszym jarmarku troszkę więcej niż w miniony czwartek, liczymy, że z biegiem dnia będzie ich przybywać.
^