Ładowanie...

Nauczyliśmy się cieszyć (galeria zdjęć)

Nauczyliśmy się cieszyć (galeria zdjęć)
Coraz więcej uśmiechu na naszym jarmarku. Tego jednego na pewno nauczyła nas pandemia - potrafimy się cieszyć z każdego klienta.

W drugi czerwcowy czwartek gości znowu trochę nas odwiedziło, wśród nich znów byli sąsiedzi zza południowej granicy. Gdybyśmy chcieli wspominać czasy sprzed pandemii, porównywać ich liczbę z tą dzisiejszą, pewnie nie ustawalibyśmy w narzekaniach. Ale nie chcemy, wspominamy natomiast ostatnie miesiące, puste alejki, podły czas. I właśnie to ostatnie wspomnienie sprawia, że nie narzekamy, że widząc wreszcie jaki taki ruch - uśmiechamy się, patrzymy w przyszłość z optymizmem i nadzieją. Jarmark wybudził się z letargu - i to już bardzo dużo, wierzymy, że teraz może być już tylko lepiej.

Już dziś zapraszamy wszystkich na sobotę. Znowu ma być słonecznie, temperatura - według synoptyków - sięgnie 23 stopni, więc pogoda na spacer i zakupy pod chmurką wręcz idealna.


Co u nas nowego
Sobota jak marzenie (galeria zdjęć)
Południowy parking pełny, ulicą Targową trudno przejść, goście polscy i słowaccy tak w głównych, jak i w bocznych alejkach. Jeżeli strasząca nas od rana pogoda psikusa nie spłata, to na przedostatnią majową sobotę nikt z naszych kupców nie powinien narzekać.
Dobra passa trwa (galeria zdjęć)
O odrabianiu strat poniesionych w czasie pandemii nikt z nas oczywiście nie marzy, niemniej nasz jarmark znowu - jak przed laty - tętni życiem.
Powrót do przeszłości (galeria zdjęć)
Alejki pełne gości, gwar, język słowacki mieszający się z polskim i korki przy wjeździe - nasz jarmark w drugą sobotę maja wreszcie taki, jak przed laty.
^