Ładowanie...

Niebawem trzecie urodziny naszego jarmarku

Niebawem trzecie urodziny naszego jarmarku
Za dwa tygodnie, 28 maja, mijają dokładnie trzy lata od otwarcia naszego jarmarku. Po półtora roku prac, nowy plac targowy stał się faktem.

Od rana trwał wówczas handel, potem natomiast przyszedł czas imprezę, na której - po poświęceniu obiektu przez ks. Stanisława Strojkai przecięciu wstęgi - bawiono się do wieczora.Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli starostwa i miasta, a wśród nich całej trójki burmistrzów i licznych radnych. W prezencie od miasta przedstawiciele spółki "Nowa Targowica" dostali tort z owoców.

Przypomnijmy sobie - za sprawą zdjęć - tamte chwile ale przypomnijmy też - za sprawą filmu - jak wyglądała budowa jarmarku, w którego powstanie na nieużytkach nie wierzono, mówiono o porywaniu się z motyką na słońce. A jednak - dzięki determinacji i gigantycznej pracy - udało się. I porównajmy to z drugim filmem, z października ubiegłego roku, ukazującym w jesiennej szacie najpiękniejszy jarmark w kraju. Zachęcamy do obejrzenia obu filmów - linki poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=xUI6A0kAFfs&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=UJnGCa2c5qA


Co u nas nowego
Udana, słoneczna sobota (galeria zdjęć)
Powodów do narzekania dziś mieć nie powinniśmy - alejki pełne gości.
Sobota znów przegrała z czwartkiem (galeria zdjęć)
Gości na naszym jarmarku dziś sporo, choć dwa dni temu było ich więcej. Mijający tydzień zdaje się znowu potwierdzać tezę o wakacyjnej przewadze czwartków nad sobotami.
Alejki wreszcie pełne (galeria zdjęć)
Na drugi sierpniowy czwartek narzekać nie wypada. Alejki pełne gości, szczerze życzymy, by ich liczba przełożyła się na utarg naszych kupców.
DOJAZD DO TARGOWICY
^