Ładowanie...

Ostatni majowy czwartek (galeria zdjęć)

Ostatni majowy czwartek (galeria zdjęć)
Gości - jak to przy czwartku - trochę mniej niż w sobotę, ale piękna, słoneczna pogoda i jarmark nadal tętniący życiem. Powodów do narzekania nasi kupcy mieć nie powinni.

W ostatni majowy czwartek największy ruch panował przy głównej alei i przy ul. Targowej. W alejkach bocznych i na placu od strony północnej klientów mniej, jednak gdy przypomnimy sobie pustki sprzed paru miesięcy, związane z pandemią, to tylko się uśmiechamy. Bo porównania nie ma żadnego i mamy nadzieję, że tamte czasy już nie wrócą.

Nadzieję mamy oczywiście też na duży ruch w najbliższą sobotę oraz w niedzielę - podczas tradycyjnej giełdy samochodowej, połączonej z jarmarkiem i targami staroci. Co prawda - jak zapowiadają synoptycy - będzie chłodniej niż dzisiaj, deszcz i silny wiatr jednak wykluczone, więc pora na zakupy pod chmurką znowu idealna.

Serdecznie zapraszamy.


Co u nas nowego
Gorąca, czerwcowa sobota (galeria zdjęć)
Tradycyjnie w sobotę zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z naszego jarmarku.
Przedostatni czerwcowy czwartek (galeria zdjęć)
Niewielu dziś gości na naszym jarmarku, jednak nasi kupcy rąk nie załamują i znacznie więcej spodziewają się po sobocie.
Jarmark w letnim słońcu (galeria zdjęć)
Choć to dopiero połowa czerwca - miesiąca dla handlu od chmurką tradycyjnie słabszego - mieliśmy już jednak dzisiaj przedsmak wakacji.
^