Ładowanie...

Październik zgodny z oczekiwaniami (galeria zdjęć)

Październik zgodny z oczekiwaniami (galeria zdjęć)
Alejki pełne, parkingi też - jesienny sezon handlowy trwa.

Mamy nadzieję, że październik, czyli miesiąc dla handlu pod chmurką zawsze jak dotąd najlepszy, również w tym roku naszych kupców nie rozczaruje. Co prawda dziś rano było trochę narzekania, że gości faktycznie dużo, ale klientów z pełnym portfelem mniej, widząc jednak w południe tłumy opuszczające nasz targ z pełnymi siatkami, myślimy, że utarg zły nie będzie. Bardzo dużo spodziewamy się też po sobocie, zwłaszcza, że synoptycy pogodę zapowiadają wręcz wymarzoną. Ma być słonecznie i ciepło - termometry pokażą aż 18 stopni.

Przypominamy, że dziś w „Tygodniku Podhalańskim” kolejne, 55. już wydanie naszej „Gazety Targowej”. Na jarmarku Tygodnik rozszedł się dziś do ostatniego egzemplarza, kto nie kupił - może to zrobić do środy w kioskach i sklepach na całym Podhalu.


Co u nas nowego
Jarmark ze słońcem i „Gazetą Targową” (galeria zdjęć)
Skromnie pod względem gości, ale za to przy pięknej pogodzie - tak wyglądał na naszym jarmarku czwarty styczniowy czwartek.
Styczniowa sobota wreszcie z gośćmi (galeria zdjęć)
Wreszcie poprawa pogody, a więc i więcej gości. Powodów do narzekania na dzisiejsze handlowanie nasi kupcy mieć nie powinni.
Połowa stycznia za nami (galeria zdjęć)
Choć jarmark nadal skromny, to jednak gości już więcej niż na początku stycznia. I wreszcie nie lało nam na głowy.
DOJAZD DO TARGOWICY
^