Ładowanie...

Pierwsza letnia sobota (galeria zdjęć)

Pierwsza letnia sobota (galeria zdjęć)
Gości w pierwszą sobotę kalendarzowego lata od rana na naszym jarmarku troszkę więcej niż w miniony czwartek, liczymy, że z biegiem dnia będzie ich przybywać.

Pogoda na razie dopisuje, mamy nadzieję, że zapowiadane przez synoptyków burze i deszcze jeśli nadejdą, to dopiero po zakończeniu naszego handlu pod chmurką.

Na razie nasi kupcy - zwłaszcza z głównych, przednich alejek - nie narzekają, choć oczywiście o takim ruchu, jak przed pandemią koronawirusa, mogą jedynie pomarzyć. Zwłaszcza, że naszych głównych, słowackich klientów wciąż niewielu.

Handlującym jak zwykle życzymy, by dziś - z godziny na godzinę, a w najbliższej przyszłości - z jarmarku na jarmark utargi były coraz lepsze. Natomiast mieszkańców Podhala i turystów serdecznie zapraszamy na najpiękniejszy w Polsce targ, gdzie asortyment nieograniczony, kuchnia pyszna i nudzić się nie sposób.


Co u nas nowego
I znowu fatalny czwartek (galeria zdjęć)
Jedynie piękna pogoda łagodziła nastroje, które na naszym jarmarku panowały w ostatni wrześniowy czwartek.
W oczekiwaniu na gości (galeria zdjęć)
Piękny, słoneczny poranek i porannych gości znacznie więcej niż przedwczoraj - mamy nadzieję, że trzecia wrześniowa sobota wreszcie da naszym kupcom trochę uśmiechu.
I znów rozczarowanie (galeria zdjęć)
Po w miarę - jak na czas pandemii - dobrej sobocie, kolejny fatalny czwartek. Nie dość, że bez gości, to jeszcze pod szarym, smutnym, straszącym burzą niebem.
^