Ładowanie...

Pierwsza październikowa sobota (galeria zdjęć)

Pierwsza październikowa sobota (galeria zdjęć)
Dziś powodu do narzekania nie było, pierwsza październikowa sobota na naszym jarmarku okazała się tłumna.

Zgodnie zresztą z oczekiwaniami, bo prognozy pogody na dziś też były całkiem niezłe. Polało dopiero przed 13, wcześniej naszym kupcom i klientom towarzyszyło słońce. 

Na stoiskach coraz więcej świątecznych świecidełek, po które już przyjeżdżają goście ze Słowacji, bogaty też asortyment 1-listopadowy. Wszak Wszystkich Świętych już za trzy tygodnie.

Wcześniej jednak - w najbliższy czwartek, 12 października - w „Tygodniku Podhalańskim” trzecie już wydanie naszej „Gazety Targowej”, a w niej wszystko, co naszych sprzedawców i klientów może zainteresować. W numerze m.in. rozmowa z byłym wiceburmistrzem Nowego Targu, Eugeniuszem Zajączkowskim, prezentacje sylwetek naszych kupców, cennik dla naszych klientów.

Zapraszamy do lektury.

 


Co u nas nowego
Wakacje powoli się kończą (galeria zdjęć)
Choć dzisiejszy poranek optymistycznie nie nastrajał i na tłumy gości na naszym targu się nie zanosiło, w południe sytuacja była diametralnie różna, a przed 13 aż do ronda Ofiar Katynia i dalej, na Waksmundzkiej tworzyły się już korki powracających z jarmarku samochodów.
Upał nie odpuszcza (galeria zdjęć)
Choć najpiękniejszy w Polsce jarmark w słońcu wygląda jeszcze piękniej, nie mielibyśmy nic przeciwko temu, by to słońce grzało troszeczkę słabiej.
Upał przestraszył gości (galeria zdjęć)
Nie mieliśmy dziś powodu do radości. 30-stopniowy upał wystraszył gości, a i naszym kupcom dobrze dał się we znaki.
DOJAZD DO TARGOWICY
^