Ładowanie...

Pierwsza sobota w Nowym Roku (galeria zdjęć)

Pierwsza sobota w Nowym Roku (galeria zdjęć)
Za nami przedświąteczne i przedsylwestrowe zakupowe szaleństwo, ale - choć gości mniej - narzekać nikt z naszych kupców nie zamierza.

Pierwsza sobota w Nowym Roku pokazała, że na najpiękniejszym w Polsce placu targowym pusto nigdy nie jest. I nawet jeśli - tradycyjnie zresztą - trzeba się będzie przestawić na trochę słabszy okres zimowy, to nikt ani myśli załamywać rąk. Stoiska pełne towarów, wybór największy na Podhalu, a uśmiechy witają odwiedzających nas klientów.

Pogoda co prawda na razie z zimą niewiele ma wspólnego, ale tym łatwiej - jeśli tylko potrafi się myśleć optymistycznie - czekać i wyobrażać sobie kolejny, wiosenny sezon handlowy. A i nogi naszym kupcom nie marzną…

Już dziś serdecznie zapraszamy na jutrzejszą giełdę samochodową, a potem na jarmark czwartkowy.


Co u nas nowego
Ostatni styczniowy jarmark (galeria zdjęć)
Jeszcze tylko jutrzejsza giełda samochodowa, połączona z targami staroci i definitywnie żegnamy styczeń. Kolejny jarmark już w lutym.
Styczeń prawie za nami (galeria zdjęć)
Pierwszy miesiąc słabszego pod względem gości czasu zimowego prawie za nami, niebawem krótki luty, a w marcu powoli zaczniemy wyglądać już wiosennego sezonu handlowego.
Jarmark w bieli (galeria zdjęć)
No i doczekaliśmy się prawdziwej zimy. Najpiękniejszy w Polsce jarmark w śnieżnej bieli, i choć gości rano niezbyt wielu, to jednak z godziny na godzinę ich przybywa.
^