Ładowanie...

Pierwszy jarmark w nowym roku (galeria zdjęć)

Pierwszy jarmark w nowym roku (galeria zdjęć)
Zimowa posucha w pełni. Podczas pierwszego tegorocznego jarmarku, alejki świeciły pustkami, choć i tak wielu mówiło, że mogło być gorzej.

Nigdy na szczęście nie jest tak, by na naszym targu nic się nie działo i - zwłaszcza na głównej alei - nie brakowało klientów z zakupami.

Ci natomiast z kupców, którzy gości się nie doczekali, mogli zająć się lekturą „Tygodnika Podhalańskiego”, w którym dzisiaj dziewiąte już wydanie naszej „Gazety Targowej”. „Tygodnik” przez najbliższy tydzień będzie dostępny w sklepach i kioskach na całym Podhalu.

W sobotę - święto Trzech Króli. Choć handlujących może być mniej, targ będzie działał.


Co u nas nowego
Bez deszczu i z żołnierzami (galeria zdjęć)
Jutro - według kalendarza - pierwszy dzień jesieni, my natomiast z utęsknieniem wyczekujemy jesiennego sezonu handlowego.
Jesienny sezon za pasem (galeria zdjęć)
Coraz więcej na naszym jarmarku zniczy i wiązanek, co oznacza, że sezon jesienny zbliża się wielkimi krokami, a nasi goście myślą już o 1 listopada. Dziś znowu ich nie brakowało.
Słowaccy goście nie zawiedli (galeria zdjęć)
Dziś Matki Boskiej Bolesnej, patronki Słowacji, a więc święto u naszych południowych sąsiadów. I tak, jak się spodziewaliśmy, słowackich gości na naszym jarmarku naprawdę sporo.
^