Ładowanie...

Powitanie lipca (galeria zdjęć)

Powitanie lipca (galeria zdjęć)
Słaby pod względem handlu czerwiec za nami i choć tłumów turystów w pierwszy lipcowy czwartek na naszym targu widać jeszcze nie było, mamy nadzieję, że teraz już z jarmarku na jarmark będzie lepiej.

Taką też nadzieję wyrażała dzisiaj część handlujących, z utęsknieniem wyglądając klientów. Wielu spodziewa się lepszej soboty, zwłaszcza, że największe upały za nami. Pojutrze 22 stopnie, częściowe zachmurzenie, ale bez deszczu, w przyszły czwartek natomiast - jak przewidują synoptycy - jeszcze chłodniej - 17 stopni i słonecznie - pogoda więc na odwiedzenie najpiękniejszego w Polsce jarmarku wręcz wymarzona.


Co u nas nowego
Trochę deszczu, trochę słońca (galeria zdjęć)
Choć pogoda w kratkę, gości na najpiękniejszym w kraju placu targowym przybywa. Niektórzy nasi kupcy narzekają co prawda, że więcej na jarmarku spacerowiczów, niż klientów, niemniej mamy nadzieję, że z utargiem aż tak źle nie będzie.
Wakacyjnych gości przybywa (galeria zdjęć)
Idealna zarówno dla handlu, jak i dla spacerów po najpiękniejszym w kraju jarmarku pogoda, to i gości na nim coraz więcej. Co prawda to jeszcze nie wymarzony szczyt lata, ale na pewno w alejkach ludzi znacznie więcej niż w ubiegłym tygodniu.
Mało gości, dużo wody (galeria zdjęć)
Sobotni poranek optymizmem nas nie napawał, mamy jednak nadzieję, że z upływem dnia będzie lepiej.
DOJAZD DO TARGOWICY
^