Ładowanie...

Pożegnanie października (galeria zdjęć)

Pożegnanie października (galeria zdjęć)
Najlepszy w roku miesiąc za nami. Ostatni dzień października pod względem gości już dużo słabszy, choć oczywiście alejki zupełnymi pustkami nie świeciły.

Poranny mróz i mgły na szczęście ustąpiły, i naszą dzisiejszą pracę na targu kończyliśmy przy słonecznej pogodzie. Mamy nadzieję, że i humory naszych kupców też nie są najgorsze i utarg nie będzie zły, czego jak zawsze szczerze życzymy.

Naszym gościom natomiast przypominamy, że nasz jarmark i galeria „Kupiecki Dwór” wraz z jej wszystkimi sklepami będą w najbliższą sobotę czynne, więc serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Ma być cieplej - termometry pokażą 8 stopni, choć niestety synoptycy przewidują więcej chmur niż słońca. W przyszły czwartek natomiast temperatura podobna, za to dzień słoneczny.


Co u nas nowego
Jarmark ze słońcem i „Gazetą Targową” (galeria zdjęć)
Skromnie pod względem gości, ale za to przy pięknej pogodzie - tak wyglądał na naszym jarmarku czwarty styczniowy czwartek.
Styczniowa sobota wreszcie z gośćmi (galeria zdjęć)
Wreszcie poprawa pogody, a więc i więcej gości. Powodów do narzekania na dzisiejsze handlowanie nasi kupcy mieć nie powinni.
Połowa stycznia za nami (galeria zdjęć)
Choć jarmark nadal skromny, to jednak gości już więcej niż na początku stycznia. I wreszcie nie lało nam na głowy.
DOJAZD DO TARGOWICY
^