Ładowanie...

Pożegnanie października (galeria zdjęć)

Pożegnanie października (galeria zdjęć)
Najlepszy w roku miesiąc za nami. Ostatni dzień października pod względem gości już dużo słabszy, choć oczywiście alejki zupełnymi pustkami nie świeciły.

Poranny mróz i mgły na szczęście ustąpiły, i naszą dzisiejszą pracę na targu kończyliśmy przy słonecznej pogodzie. Mamy nadzieję, że i humory naszych kupców też nie są najgorsze i utarg nie będzie zły, czego jak zawsze szczerze życzymy.

Naszym gościom natomiast przypominamy, że nasz jarmark i galeria „Kupiecki Dwór” wraz z jej wszystkimi sklepami będą w najbliższą sobotę czynne, więc serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Ma być cieplej - termometry pokażą 8 stopni, choć niestety synoptycy przewidują więcej chmur niż słońca. W przyszły czwartek natomiast temperatura podobna, za to dzień słoneczny.


Co u nas nowego
Znowu czekamy na sobotę (galeria zdjęć)
Mroźny, słoneczny poranek, gości niestety niewielu, ale tego handlujący się dziś spodziewali, więc narzekania większego nie było.
Z choinką, gośćmi i Mikołajem (galeria zdjęć)
Mrozik, śnieg, choinka, Święty Mikołaj i znowu rzesze gości. Nasz jarmark już w pięknej, świątecznej szacie.
Aż chciało się pracować! (galeria zdjęć)
Rano lekki mrozik, potem już temperatura dodatnia, za to cały dzień w pięknym słońcu. Aż chciało się dzisiaj pracować na naszym targu „pod chmurką”.
DOJAZD DO TARGOWICY
^