Ładowanie...

Przedostatnia sierpniowa sobota (galeria zdjęć)

Przedostatnia sierpniowa sobota (galeria zdjęć)
Sierpień wielkimi krokami zmierza do końca, w drugim wakacyjnym miesiącu przed nami już tylko dwa jarmarki i dwie niedzielne giełdy samochodowe.

Na lato nie możemy narzekać. Jarmark po czasach pandemii COVID-19 odżył, w alejkach znów było sporo gości. Dziś, oprócz rodzimych turystów, spędzających urlopy na Podhalu oraz naszych stałych słowackich klientów, spotkaliśmy też Czechów, Węgrów i Niemców. Mamy nadzieję, że z zakupów na najpięknieszym polskim targowisku będą zadowoleni.

Niebawem wrzesień, który tradycyjnie może być dla handlu pod chmurką słabszy, ale po nim nasi kupcy wyglądać już będą jesiennego sezonu handlowego. Mamy nadzieję, że w październiku i listopadzie alejki naszego jarmarku znów przemierzać będą prawdziwe tłumy.

A na razie serdecznie zapraszamy na jutrzejszą giełdę samochodową, towarzyszący jej jarmark i targi staroci.


Co u nas nowego
Bez deszczu i z żołnierzami (galeria zdjęć)
Jutro - według kalendarza - pierwszy dzień jesieni, my natomiast z utęsknieniem wyczekujemy jesiennego sezonu handlowego.
Jesienny sezon za pasem (galeria zdjęć)
Coraz więcej na naszym jarmarku zniczy i wiązanek, co oznacza, że sezon jesienny zbliża się wielkimi krokami, a nasi goście myślą już o 1 listopada. Dziś znowu ich nie brakowało.
Słowaccy goście nie zawiedli (galeria zdjęć)
Dziś Matki Boskiej Bolesnej, patronki Słowacji, a więc święto u naszych południowych sąsiadów. I tak, jak się spodziewaliśmy, słowackich gości na naszym jarmarku naprawdę sporo.
^