Ładowanie...

Sierpień puka do drzwi (galeria zdjęć)

Sierpień puka do drzwi (galeria zdjęć)
Już tylko trzy lipcowe jarmarki i wejdziemy w drugi wakacyjny miesiąc. Niestety, lipiec okazał się gorszy od czerwca.

Liczyliśmy, że z targu na targ będzie lepiej, niestety, skutki pandemii dla jarmarcznego handlu nadal są widoczne. Chodzi tu głównie o brak klienta słowackiego, którego znowu na targu mniej, w związku z kontrolami na granicach. Ci dotąd niezaszczepieni boją się kwarantanny.

Dziś co prawda słowackich gości było troszkę więcej niż w czwartek, wiec nasi kupcy zbytnio nie narzekali, niemniej to wciąż kropla w morzu ich potrzeb.

Trochę więcej za to rodzimych turystów i mieszkańców Podhala, którzy dziś, przy pięknej pogodzie, ze spaceru i zakupów pod chmurką na pewno byli zadowoleni.

Przypominamy o jutrzejszej giełdzie samochodowej i targach staroci. Aura - według synoptyków - ma być podobna do dzisiejszej.


Co u nas nowego
Przedostatni wrześniowy czwartek (galeria zdjęć)
Skromny pod względem gości był czwartkowy poranek, liczymy jednak, że do końca dnia targowego ruch się zwiększy. Zwłaszcza, że i pogoda na razie brzydkich figli nie płata.
Przedostatnia wrześniowa sobota (galeria zdjęć)
Jeżeli do końca dnia targowego nie lunie, jak wczoraj, to być może również i tę sobotę będziemy mogli uznać za udaną.
Trzeci wrześniowy czwartek (galeria zdjęć)
Znacznie mniej gości niż w minioną sobotę, jednak sporo z nich nasz jarmark opuszcza w trzeci wrześniowy czwartek z torbami pełnymi zakupów.
^