Ładowanie...

Słoneczna sobota i tłumy gości (galeria zdjęć)

Słoneczna sobota i tłumy gości (galeria zdjęć)
Pesymiści mówili dziś, że to pewnie ostatni tej jesieni taki jarmark, ale nawet oni nie narzekali. Na naszym targu dziś prawdziwe tłumy.

Przedostatnia listopadowa sobota przywitała nas piękną, słoneczną pogodą i korkami na nowotarskich ulicach, na które my jednak absolutnie narzekać nie będziemy. Dla przykładu tylko - przejechanie krótkiego odcinka Waksmundzkiej - z centrum do ronda Ofiar Katynia, zajmowało między godziną 9 a 10 około 40 minut, a słowaccy goście jechali przecież do nas ze wszystkich stron.

Nasze parkingi też pełne - na tym po stronie południowej placu wolnych miejsc nie było już przed 9, natomiast w targowych alejkach - tłok.

Po ostatnim, słabym czwartku nasi kupcy o takiej właśnie sobocie marzyli i te marzenia się spełniły. Życzymy, by wśród tych dzisiejszych gości było jak najwięcej klientów z grubym portfelem i ruch miał przełożenie na utarg. No i oczywiście tego, by za tydzień - wbrew słowom pesymistów - było podobnie.


Co u nas nowego
Wiosenne klimaty (galeria zdjęć)
Piękna, słoneczna pogoda i sporo gości - na przedostatnią sobotę lutego kupcy z naszego jarmarku narzekać nie powinni.
Kolejny jarmark z „Gazetą Targową” (galeria zdjęć)
Tłumów, jak to w lutowy czwartek dziś na naszym jarmarku nie było, choć turystów spędzających na Podhalu swoje zimowe ferie trochę nas odwiedziło.
Jutro z „Tygodnikiem Podhalańskim” - 38. numer „Gazety Targowej”
Jutro (czwartek, 14 lutego) w „Tygodniku Podhalańskim” kolejne, 38. już wydanie naszej „Gazety Targowej”.
DOJAZD DO TARGOWICY
^