Ładowanie...

Słowackich gości wciąż jak na lekarstwo (galeria zdjęć)

Słowackich gości wciąż jak na lekarstwo (galeria zdjęć)
Najpiękniejszy w Polsce jarmark w Nowym Targu wciąż liże rany po załamaniu, które przyszło wraz z pandemią koronawirusa. I niestety, ta sytuacja może długo potrwać.

Dziś co prawda słowackiego - a więc naszego głównego klienta - troszkę więcej niż w ostatnią sobotę, kiedy to Polska otworzyła swoje granice, niemniej to wciąż kropla w morzu potrzeb. O nadrobieniu strat i większych zyskach nasi kupcy mogą na razie tylko pomarzyć. W taki jak dziś poranek i przedpołudnie, gdy pogoda piękna, przypominają sobie czerwiec w latach ubiegłych, i do czasów tych wielu z nich wzdycha z łezką w oku. Nikt się jednak nie poddaje, przeciwnie, właściciele stoisk - których z jarmarku na jarmark przybywa - cieszą się z najdrobniejszej nawet transakcji, uśmiechają do każdego klienta.

Stowarzyszenie Kupieckie „Nowa Targowica” wystąpiło do burmistrza i rady miasta z prośbą o przedłużenie okresu ochronnego i niepobierania jeszcze przez jakiś czas opłaty targowej. W poniedziałek sesja, czy włodarze Nowego Targu stosunkują się do tej prośby, na razie nie wiadomo.

A my - jak zawsze - serdecznie zapraszamy na nasz targ gości zarówno polskich, jak i słowackich. Zakupy na świeżym powietrzu, na potężnym terenie, na pewno w dobie koronawirusa bezpieczniejsze niż w sklepach, asortyment nieograniczony, promocji cała masa. Czekamy.


Co u nas nowego
Wakacje na półmetku (galeria zdjęć)
Piękną pogodą przywitał nas pierwszy dzień sierpnia. Gości na naszym jarmarku więcej niż w miniony czwartek, liczymy, że z biegiem dnia jeszcze ich przybędzie.
Słoneczne pożegnanie z lipcem (galeria zdjęć)
Przy pięknej, słonecznej pogodzie pracowaliśmy podczas ostatniego lipcowego jarmarku.
Ostatnia sobota lipca (galeria zdjęć)
Piękną, słoneczną pogodą przywitała gości naszego jarmarku ostatnia lipcowa sobota.
^