Ładowanie...

Smutne powitanie września (galeria zdjęć)

Smutne powitanie września (galeria zdjęć)
Nadal bez gości, ale przynajmniej słońce do naszych kupców się uśmiechało. Wrzesień na jarmarku przywitany.

Nie spodziewaliśmy się wiele po pierwszym wrześniowym czwartku w dobie pandemii i rzeczywiście - niespodzianek nie było. Słowackich klientów nadal jak na lekarstwo, wśród spacerujących po najpiękniejszym w Polsce placu targowym trochę jeszcze rodzimych turystów, którzy wrzesień spędzają na Podhalu. Jedyne, co może pocieszać, to fakt, że zakażeń koronawirusem w powiecie nowotarskim z dnia na dzień mniej - dziś urząd wojewódzki podał informację o 5 osobach, mamy więc nadzieję na szybkie opuszczenie „czerwonej strefy”, co zapewne kilku gości nam przysporzy.

Liczymy też na tradycyjnie lepszą sobotę, która - według synoptyków - również ma być słoneczna i ciepła.

Przypominamy, że dziś ukazał się „Tygodnik Podhalański”, a w nim kolejny - 78. już numer naszej „Gazety Targowej”. Tygodnik aż do środy kupić można w sklepach i kioskach na całym Podhalu.


Co u nas nowego
I znowu fatalny czwartek (galeria zdjęć)
Jedynie piękna pogoda łagodziła nastroje, które na naszym jarmarku panowały w ostatni wrześniowy czwartek.
W oczekiwaniu na gości (galeria zdjęć)
Piękny, słoneczny poranek i porannych gości znacznie więcej niż przedwczoraj - mamy nadzieję, że trzecia wrześniowa sobota wreszcie da naszym kupcom trochę uśmiechu.
I znów rozczarowanie (galeria zdjęć)
Po w miarę - jak na czas pandemii - dobrej sobocie, kolejny fatalny czwartek. Nie dość, że bez gości, to jeszcze pod szarym, smutnym, straszącym burzą niebem.
^