Ładowanie...

Sobota jak marzenie (galeria zdjęć)

Sobota jak marzenie (galeria zdjęć)
Południowy parking pełny, ulicą Targową trudno przejść, goście polscy i słowaccy tak w głównych, jak i w bocznych alejkach. Jeżeli strasząca nas od rana pogoda psikusa nie spłata, to na przedostatnią majową sobotę nikt z naszych kupców nie powinien narzekać.

Dobry handlowy dzień zwiastował nam już miniony czwartek, kiedy gości było całkiem sporo, a wszak wiadomo, że czwartki od sobót są znacznie gorsze. Liczyliśmy więc na naprawdę udaną sobotę, troszkę tylko niepewności wnosiły prognozy pogody i alerty o silnym wietrze i opadach.

Póki co aura dopisuje, a goście na nasz jarmark wciąż dojeżdżają. Coraz większą mamy więc nadzieję, że do końca dnia handlowego pogoda jarmarku nam nie popsuje, klienci opuszczą go z torbami pełnymi zakupów, a nasi kupcy będą zadowoleni z utargów, czego szczerze im życzymy.


Co u nas nowego
Gorąca, czerwcowa sobota (galeria zdjęć)
Tradycyjnie w sobotę zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z naszego jarmarku.
Przedostatni czerwcowy czwartek (galeria zdjęć)
Niewielu dziś gości na naszym jarmarku, jednak nasi kupcy rąk nie załamują i znacznie więcej spodziewają się po sobocie.
Jarmark w letnim słońcu (galeria zdjęć)
Choć to dopiero połowa czerwca - miesiąca dla handlu od chmurką tradycyjnie słabszego - mieliśmy już jednak dzisiaj przedsmak wakacji.
^