Ładowanie...

Sobota znów przegrała z czwartkiem (galeria zdjęć)

Sobota znów przegrała z czwartkiem (galeria zdjęć)
Gości na naszym jarmarku dziś sporo, choć dwa dni temu było ich więcej. Mijający tydzień zdaje się znowu potwierdzać tezę o wakacyjnej przewadze czwartków nad sobotami.

Pisaliśmy już, iż lipiec i sierpień to dla jarmarku miesiące specyficzne. Wielu handlujących podkreśla, że w te dwa wakacyjne miesiące czwartki - wyjątkowo - były dotychczas lepsze od sobót. Słowacy wyjeżdżają bowiem na urlopy, a polscy turyści wolą weekendy poświęcać na górskie wyprawy, natomiast na najpiękniejszy w kraju targ wybierać się właśnie w czwartki.

W tym sezonie różnie z tym bywa i na stoiskach, od naszych kupców słyszeliśmy rożne zdania, niemniej dwa ostatnie tygodnie przemawiają na korzyść czwartków.

Tak czy inaczej powodów do narzekania jednak i dzisiaj nie było, humory dopisywały. Jeden z kupców handlujących przy głównej alei pochwalił się nam nawet… pomidorem. Co prawda tego towaru na straganach zatrzęsienie, co innego jednak pomidor na straganie, a co innego krzak nieoczekiwanie dla nikogo wyrastający z alejki, przy samym stoisku z odzieżą. Ma już pierwsze, zielone owoce (zdjęcie w galerii poniżej).


Co u nas nowego
Pierwszy ciucholand na jarmarku (galeria zdjęć)
Doczekaliśmy się na naszym targu pierwszego „ciucholandu”. Działa na piętrze Galerii Targowej, w głębi jarmarku (pierwsze 5 zdjęć w galerii).
Przestój w słońcu (galeria zdjęć)
Wrześniowy przestój trwa i sporo dziś na stoiskach narzekania.
Wrześniowy przestój trwa (galeria zdjęć)
Po słabym czwartku - słaba sobota. Jak zwykle w pierwszej połowie września gości na naszym jarmarku mniej.
DOJAZD DO TARGOWICY
^