Ładowanie...

Styczeń za nami (galeria zdjęć)

Styczeń za nami (galeria zdjęć)
Słaby jak zwykle dla handlu „pod chmurką” styczeń pożegnany, przed nami krótki luty, a potem już nasi kupcy wyglądać będą wiosennego sezonu.

Dziś na najpiękniejszym w Polsce jarmarku gości zza południowej granicy niewielu - zapewne przyczyniły się do tego również wczorajsze protesty słowackich kierowców tirów i blokada przejścia w Chyżnem. Spotkaliśmy za to całkiem sporo rodzimych turystów, spędzających ferie zimowe na Podhalu, którzy nie ukrywali, że są pod wrażeniem naszego targowiska.

Jak zwykle więcej gości spodziewamy się w sobotę, która - jak zapowiadają synoptycy - ma być cieplejsza - plus 8 stopni. Przyszły czwartek natomiast pod znakiem lekkiego mroziku - jedna kreska poniżej zera - i poprószy śnieg.

Przypominamy, że po miesięcznym remoncie w sobotę znów w swoje gościnne progi zaprosi największa drewniana restauracja na Podhalu, czyli „Czarna Owca”. Warto zajrzeć i zobaczyć ją w nowej, pięknej odsłonie.


Co u nas nowego
Znów zimno i wietrznie (galeria zdjęć)
Pogoda znowu spłatała nam dzisiaj paskudnego figla, więc gości na naszym jarmarku niewielu.
Jarmark ze słońcem i gośćmi (galeria zdjęć)
Słoneczna pogoda, gości - jak na luty - całkiem sporo i - mamy nadzieję - do końca dzisiejszego jarmarku jeszcze ich przybędzie.
Luty odchodzi wielkimi krokami (galeria zdjęć)
Znacznie więcej już na targu gości niż w ubiegły czwartek, mamy więc nadzieję, że utargi naszych kupców też będą dzisiaj większe.
DOJAZD DO TARGOWICY
^