Ładowanie...

Styczeń za nami (galeria zdjęć)

Styczeń za nami (galeria zdjęć)
Słaby jak zwykle dla handlu „pod chmurką” styczeń pożegnany, przed nami krótki luty, a potem już nasi kupcy wyglądać będą wiosennego sezonu.

Dziś na najpiękniejszym w Polsce jarmarku gości zza południowej granicy niewielu - zapewne przyczyniły się do tego również wczorajsze protesty słowackich kierowców tirów i blokada przejścia w Chyżnem. Spotkaliśmy za to całkiem sporo rodzimych turystów, spędzających ferie zimowe na Podhalu, którzy nie ukrywali, że są pod wrażeniem naszego targowiska.

Jak zwykle więcej gości spodziewamy się w sobotę, która - jak zapowiadają synoptycy - ma być cieplejsza - plus 8 stopni. Przyszły czwartek natomiast pod znakiem lekkiego mroziku - jedna kreska poniżej zera - i poprószy śnieg.

Przypominamy, że po miesięcznym remoncie w sobotę znów w swoje gościnne progi zaprosi największa drewniana restauracja na Podhalu, czyli „Czarna Owca”. Warto zajrzeć i zobaczyć ją w nowej, pięknej odsłonie.


Co u nas nowego
W oczekiwaniu na otwarcie granic (galeria zdjęć)
Skromny pod względem gości - przynajmniej przed południem - okazał się dla naszego jarmarku ostatni majowy czwartek.
Mniej obostrzeń, więcej gości (galeria zdjęć)
Jak na fakt, że granica wciąż zamknięta, to gości na naszym jarmarku w trzeci majowy czwartek było całkiem sporo.
Jarmark w maseczkach (galeria zdjęć)
Więcej stoisk, więcej gości i piękna pogoda. Choć na klienta słowackiego przyjdzie nam jeszcze poczekać, to jednak narzekania na coś, na co nie mamy wpływu, nie ma.
^