Ładowanie...

Świąteczny nastrój ze stresem w tle (galeria zdjęć)

Świąteczny nastrój ze stresem w tle (galeria zdjęć)
Na naszym jarmarku oznaki nadchodzącej zimy i świąt widoczne są już na każdym kroku. Nastrój wciąż jednak burzy projekt podwyższenia miejskiej opłaty targowej.

Oprócz choinek, lampek, bombek, stroików, coraz więcej już na naszym placu sanek, nart, kombinezonów, zimowych kurtek. Dzisiejszy, pierwszy mroźny w tym roku targ kupcy zaliczają do średnich, więcej spodziewają się - jak zwykle - po sobocie.

Nie wiedzą natomiast - choć to już w całkiem innym kontekście - czego spodziewać się po poniedziałku, bo właśnie w najbliższy poniedziałek - 20 listopada - kolejna sesja rady miasta Nowy Targ, na której decydować się będzie sprawa planowanej podwyżki - w niektórych przypadkach nawet pięciokrotnej - miejskiej opłaty targowej. Wczoraj obradowała Komisja Finansów, Gospodarki Komunalnej i Rozwoju, która swojej opinii jednak nie wydała. Siódemka radnych poparła projekt burmistrza, siódemka była mu przeciwna. Wszystko więc rozstrzygnie się na sesji, której początek, tradycyjnie, o godzinie 15.


Co u nas nowego
Już tylko miesiąc do świąt (galeria zdjęć)
Powoli czas żegnać jesienny sezon handlowy i szykować się do zimy.
Jaki czwartek, taka sobota (galeria zdjęć)
Świetny miniony czwartek, równie dobra dzisiejsza sobota. Choć aura już zimowa, jesienny sezon handlowy trwa w najlepsze.
Powrót do jesiennej normy (galeria zdjęć)
Alejki znów pełne gości, na ulicy Targowej sznur samochodów, przy stoiskach klienci.
^