Ładowanie...

Trochę deszczu, trochę słońca (galeria zdjęć)

Trochę deszczu, trochę słońca (galeria zdjęć)
Choć pogoda w kratkę, gości na najpiękniejszym w kraju placu targowym przybywa. Niektórzy nasi kupcy narzekają co prawda, że więcej na jarmarku spacerowiczów, niż klientów, niemniej mamy nadzieję, że z utargiem aż tak źle nie będzie.

Przedostatnia lipcowa sobota powitała nas deszczem, który na szczęście ustał już po godzinie 10. Pustawe rano alejki zaczęły się dość szybko zapełniać, na parkingu po południowej stronie naszego placu przed południem wolnych miejsc już nie było, stopniowo wypełniał się ten po stronie północnej. Mamy nadzieję, że bezdeszczowa aura utrzyma się już do końca dzisiejszego handlowania, a naszym kupcom klientów nie zabraknie.

Optymistyczne są natomiast prognozy na kolejne targowe dni. Czwartek - według synoptyków - ma być słoneczny i ciepły - 27 stopni, sobota trochę chłodniejsza - 24 kreski, ale też w słońcu i też bez opadów.


Co u nas nowego
Znowu czekamy na sobotę (galeria zdjęć)
Mroźny, słoneczny poranek, gości niestety niewielu, ale tego handlujący się dziś spodziewali, więc narzekania większego nie było.
Z choinką, gośćmi i Mikołajem (galeria zdjęć)
Mrozik, śnieg, choinka, Święty Mikołaj i znowu rzesze gości. Nasz jarmark już w pięknej, świątecznej szacie.
Aż chciało się pracować! (galeria zdjęć)
Rano lekki mrozik, potem już temperatura dodatnia, za to cały dzień w pięknym słońcu. Aż chciało się dzisiaj pracować na naszym targu „pod chmurką”.
DOJAZD DO TARGOWICY
^