Ładowanie...

Trochę deszczu, trochę słońca (galeria zdjęć)

Trochę deszczu, trochę słońca (galeria zdjęć)
Choć pogoda w kratkę, gości na najpiękniejszym w kraju placu targowym przybywa. Niektórzy nasi kupcy narzekają co prawda, że więcej na jarmarku spacerowiczów, niż klientów, niemniej mamy nadzieję, że z utargiem aż tak źle nie będzie.

Przedostatnia lipcowa sobota powitała nas deszczem, który na szczęście ustał już po godzinie 10. Pustawe rano alejki zaczęły się dość szybko zapełniać, na parkingu po południowej stronie naszego placu przed południem wolnych miejsc już nie było, stopniowo wypełniał się ten po stronie północnej. Mamy nadzieję, że bezdeszczowa aura utrzyma się już do końca dzisiejszego handlowania, a naszym kupcom klientów nie zabraknie.

Optymistyczne są natomiast prognozy na kolejne targowe dni. Czwartek - według synoptyków - ma być słoneczny i ciepły - 27 stopni, sobota trochę chłodniejsza - 24 kreski, ale też w słońcu i też bez opadów.


Co u nas nowego
Udana, słoneczna sobota (galeria zdjęć)
Powodów do narzekania dziś mieć nie powinniśmy - alejki pełne gości.
Sobota znów przegrała z czwartkiem (galeria zdjęć)
Gości na naszym jarmarku dziś sporo, choć dwa dni temu było ich więcej. Mijający tydzień zdaje się znowu potwierdzać tezę o wakacyjnej przewadze czwartków nad sobotami.
Alejki wreszcie pełne (galeria zdjęć)
Na drugi sierpniowy czwartek narzekać nie wypada. Alejki pełne gości, szczerze życzymy, by ich liczba przełożyła się na utarg naszych kupców.
DOJAZD DO TARGOWICY
^