Ładowanie...

Trzeci marcowy czwartek (galeria zdjęć)

Trzeci marcowy czwartek (galeria zdjęć)
Na naszym targu coraz więcej oznak zbliżającej się wiosny.

Widać to po pierwszych baziach, po nowych, wiosennych kolekcjach, których z jarmarku na jarmark przybywa, po ozdobach i stroikach świątecznych - do Wielkanocy już przecież tylko dwa tygodnie.

Gości co prawda - jak to w czasie epidemii - nadal niewielu, nie tracimy jednak nadziei, że niebawem ich przybędzie. Wszak świąteczne zakupy zrobić trzeba, a u nas wybór potężny, poza tym wielki plac pod gołym niebem w dobie pandemii na pewno wielekroć bezpieczniejszy niż sklepy. Te w dużych galeriach handlowych w większości zresztą od soboty będą - decyzją rządu - zamknięte.

W sobotę pogoda podobna do dzisiejszej, za to od przyszłego tygodnia już znacznie cieplej, a na przyszły czwartek synoptycy zapowiadają piękne słońce, więc czas na spacer i zakupy na naszym jarmarku - wymarzony.


Co u nas nowego
Powrót wiosny (galeria zdjęć)
Piękna, wiosenna pogoda, to i gości więcej. Po zimnym i ponurym czwartku bez klientów, dziś nasi kupcy humory mieli trochę lepsze.
Paskudny poświąteczny czwartek (galeria zdjęć)
Nie dość, że klientów jak na lekarstwo, to jeszcze pogoda paskudna. Minorowym nastrojom kupców z naszego jarmarku trudno się było dzisiaj dziwić.
W wiosennym klimacie (galeria zdjęć)
Tradycyjnie w czwartek zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
^