Ładowanie...

Trzeci sierpniowy czwartek (galeria zdjęć)

Trzeci sierpniowy czwartek (galeria zdjęć)
Przy pięknej, słonecznej pogodzie rozpoczął się kolejny czwartkowy jarmark. Mamy nadzieję, że do końca dnia aura się nie zmieni, a gości będzie nam przybywać.

Co prawda rano ruch nie był zbyt duży, jednak mniej więcej od godziny 10 liczba samochodów na parkingach stopniowo się już zwiększała. Zarówno słowackich, jak i tych z rejestracjami z całej Polski, należących do turystów spędzających wakacje i urlopy na Podhalu. Choć oczywiście trudno porównywać obecne jarmarki do ubiegłorocznych - sprzed epidemii koronawirusa - to jednak mamy nadzieję, że nasi kupcy znajdą dziś trochę więcej powodów do uśmiechu. A gości zapraszamy ponownie w sobotę - pojutrze znów synoptycy prognozują nam pogodę jak marzenie.

Przypominamy też, że dziś w Tygodniku Podhalańskim kolejne, już 77. wydanie naszej „Gazety Targowej”. Tygodnik można kupić w sklepach i kioskach na całym Podhalu aż do najbliższej środy.


Co u nas nowego
I znowu fatalny czwartek (galeria zdjęć)
Jedynie piękna pogoda łagodziła nastroje, które na naszym jarmarku panowały w ostatni wrześniowy czwartek.
W oczekiwaniu na gości (galeria zdjęć)
Piękny, słoneczny poranek i porannych gości znacznie więcej niż przedwczoraj - mamy nadzieję, że trzecia wrześniowa sobota wreszcie da naszym kupcom trochę uśmiechu.
I znów rozczarowanie (galeria zdjęć)
Po w miarę - jak na czas pandemii - dobrej sobocie, kolejny fatalny czwartek. Nie dość, że bez gości, to jeszcze pod szarym, smutnym, straszącym burzą niebem.
^